Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 284
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Takže hlásím, že hodinky dneska dorazily a testování započalo.

 

Rychlodojmy:

 

krásný, hezky zpracovaný hodinky, prťavý, kůže super, ale krátká, už jsou na meshi...

 

Zítra vyrážím na dovolenou, uvidíme, jak to bude s připojením, takže se budu ozývat sporadicky, jestli vůbec.

 

 

post-13550-0-27919200-1503516061_thumb.jpg

post-13550-0-92399400-1503516069_thumb.jpg

post-13550-0-04210500-1503516076_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozteč 20mm, obvod mám cca 20 cm, myslím, že spoustě lidí bude origo řemen stačit :-)

Každopádně jsem je stejně chtěl vzít i do vody a nepočítal s tím, že je nechám na kůži. Těším se, že budu experimentovat s meshem a nato strapy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozteč 20mm, obvod mám cca 20 cm, myslím, že spoustě lidí bude origo řemen stačit :-)

Každopádně jsem je stejně chtěl vzít i do vody a nepočítal s tím, že je nechám na kůži. Těším se, že budu experimentovat s meshem a nato strapy.

Tak, ale ruka 20 cm :D Bud si medved alebo si bol vo fukushime opravovat skody :)

Ked som cital ten tvoj post tak som sa bal, lebo si o sebe myslim, ze mam velku ruku ( 18.5cm ) a ty 20 ;)

 

@ ad hodinky: su paradne, ten mesh sa k nim nehodi, ale nejake NATO hmmm...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, ale ruka 20 cm :D Bud si medved alebo si bol vo fukushime opravovat skody :)

Ked som cital ten tvoj post tak som sa bal, lebo si o sebe myslim, ze mam velku ruku ( 18.5cm ) a ty 20 ;)

 

@ ad hodinky: su paradne, ten mesh sa k nim nehodi, ale nejake NATO hmmm...

18,5 je oproti 23 párátko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aktuální seznam náhradníků:

  1. Dokusan
  2. sta
  3. Jirka19

 

Sem si toho vsimnul trochu pozdě, tak se případně hlásím jako první náhradník. Olomouc

 

Pošli mi prosím víc do SZ (adresu, email, telefon).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za fotky Rosťo!

 

Podle mě jim mesh docela sedne. Ale na NATO řemenu budou vypadat taky dobře. Snad nebude moc testerů s tvým obvodem ruky (nebo větším) :D Ale i kdyby, tak aspoň to vyzkoušíte :)

 

Užij si s nimi dovolenou a občas to tady aktualizuj nebo pošli foto.

 

Takže hlásím, že hodinky dneska dorazily a testování započalo.

 

Rychlodojmy:

 

krásný, hezky zpracovaný hodinky, prťavý, kůže super, ale krátká, už jsou na meshi...

 

Zítra vyrážím na dovolenou, uvidíme, jak to bude s připojením, takže se budu ozývat sporadicky, jestli vůbec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za fotky Rosťo!

 

Podle mě jim mesh docela sedne. Ale na NATO řemenu budou vypadat taky dobře. Snad nebude moc testerů s tvým obvodem ruky (nebo větším) :D Ale i kdyby, tak aspoň to vyzkoušíte :)

Tak já už teď sháním nato a gumu, protože je budu muset okamžitě po převzetí přezout. Ten kratičký mikropáseček je jediná varianta, na které se dodávají?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já už teď sháním nato a gumu, protože je budu muset okamžitě po převzetí přezout. Ten kratičký mikropáseček je jediná varianta, na které se dodávají?

 

Zatím ano  :)

 

Dostupné jsou 4 varianty. Viz náhled

post-21335-0-04473900-1503659915_thumb.jpg

 

 

Předváděcí video v němčině zde: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...