Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 284
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

To určitě domluvíme. Zajímavé destinace budou mít přednost! 

 

18.11. letím do Říma, není to žádná extra destinace, ale fotka u kolosea či fontány Di Trevi by nemusela být marná. Ale chápu, že kvůli tomu komplikovat seznam a ladit předání asi nemá smysl

 

 

Já se právě taky ptal kvůli cestám. V září musím do Varšavy, v říjnu Kanada, v listopadu Londýn a v lednu Havaj.

Byl bych rád, kdybych je do nějaké destinace měl :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky dnes odeslány k uživateli Kupko.

 

Krátké shrnutí:

Na hodinky jsem se strašně těšil. Z náhledů vypadají skvěle, ale po vybalení působí strašně titěrným dojmem. Nizké pouzdro tomu jistě  napomáhá. Kožený řemen je velmi krátký a ani jsem ho nenosil - velmi nekomfortně se zapínal. Otočná luneta jde mega ztuha otáčet. Korunka šroubovací, ale kvůli osazení se mi s ní také hůř manipulovalo. Být hodinky v robusnějším provedení, nebylo by asi mnoho co vytknout. Takto za mojí osobu - nepadli jsme si do oka, ale věřím že další v řadě budou velmi spokojení. Hodinky jsou z mého pohledu hodně fotogenické a různé řemeny jim přidávají jen na kráse.  

 

Snad jsem nikoho neodradil. 

Ještě jednou bych chtěl poděkovat za zprostředkování a možnost je vyzkoušet a vzít na výlet. 

 

Cesta : PRAHA - ISLAND a zpět 

 

 

Kdo nesledoval instagram # , tak alespoň pár fotek mobilem i sem:

 

post-22880-0-91856100-1505381968_thumb.jpegpost-22880-0-96706000-1505381969_thumb.jpegpost-22880-0-83086500-1505381970_thumb.jpegpost-22880-0-83948700-1505382015_thumb.jpegpost-22880-0-84573000-1505381971_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak konečně jsem se i já dokopal k minirecenzi a zhodnocení mého týdne s hodinkami Davosa Vintage Diver.

 

Když mi Jirka prozradil, které model hodinek Davosa budeme nakonec testovat, reagoval jsem hodně rozpačitě. Vzhledově se mi samozřejmě líbily, normálně ale nosím hodinky od 44mm a výš. Davosy mají průměr pouzdra 39mm, takže jsem měl v plánu udělat pár fotek, možná je půjčit ženě a poslat dál.

První věc, kterou jsem musel udělat, když hodiny došly, byla výměna origo kůže. Origo řemen vypadá dobře, k hodinkám skvěle ladí, možná je i pohodlný, já to ale neposoudím, protože jsem ho tak tak zapnul. Díky šířce 20mm jsem ale neměl s náhradou problém.

Nespokojen jsem byl s manipulací s korunkou, byla natolik titěrná, že se mi příliš dobře neovládala. Možná to ale bylo jen mými neohrabanými prsty. :-)

Protože jsem hodinky měl jako první, tak vím, že luneta fungovala skvěle. Vůli měla přesně akorát, a otáčela se s uklidňujícím cvrkotem. Dokonce jsem si díky ni vzpomněl na svou první favoritku po bratranci.:-) Takže pokud s ní shotik nebyl spokojen, beru to na sebe a tuhý chod přisuzuji válení se na pláži a zrnkům písku pod vložkou lunety.

Ciferník je přehledný, s odečtem času nebyl nikdy problém.

Datum na hodinkách obecně oceňuji, Davosám by ale podle mě slušel více černý datový věnec.

Co se týče lumi, těžko se mi hodnotí. Jsem zvyklý na osobní jaderné reaktory od Seika :-) Po nasvícení vypadá dobře, přijde mi, že ale dost rychle uvadá. Nevinil bych z toho nekvalitní materiál, podle mě je na na ciferníku pouze nanesena slabá vrstva.

 

Celkově, ale hodnotím zpracování Davos kladně, vypadají moc dobře a velmi pohodlně se také nosí. Byť jsou hodinky hodně fotogenické, docela špatně se díky vypouklému sklíčku fotí. Udělat pěknou fotku z blízka je téměř nemožné, pořád se mi v nich odrážel telefon.:-) Těším se, až se dostanou k nějakému mistru fotografovi, co s nimi dokáže nafotit.

 

 

Velikost (nebo tedy spíš malost) hodinek mi nakonec vůbec nevadila. Během týdne, který se mnou Davosy strávily na dovolené v Egyptě, jsem je prakticky nesundal z ruky a já už vím, že můžu nosit i menší hodinky, než jsem si myslel :-)

 

Jirkovi bych chtěl samozřejmě poděkovat za možnosti si Davosy vyzkoušet a taky za to, že jsem mohl celé putování odstartovat :-)

 

Přikládám pár fotek, které jsem už postoval na instagramu.

post-13550-0-56648800-1506286205_thumb.jpg

post-13550-0-85335300-1506286207_thumb.jpg

post-13550-0-02195400-1506286210_thumb.jpg

post-13550-0-68618100-1506286214_thumb.jpg

post-13550-0-73667500-1506286218_thumb.jpg

post-13550-0-43017700-1506286221_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslusne hlasim, ze dnes dorazily hodinky ke mne.

Timto dekuji kolegovi "Kupkovi".

Dojem z prvnich vterin: male a datum bije do oci. Ale jsem zastance "nodate" modelu obecne. Mozna mohla byt datumovka alespon inverzni pro tmavy cifernik.

Zitra mizim mimo dosah internetu a beru je s sebou, takze dalsi dojmy zacatkem pristiho tydne.

post-39943-0-08424000-1507118944_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste prubnu aktualizovat seznam.

Snad to tak nejak sedi. Kdyby nekdo neco, tak to upravte...

 

Aktualizovaný seznam 

 

  • Rudykopalsson - Opava
  • shotik - Praha
  • kupko - Opava
  • Tichus - Opava (???  zatím nic)
  • Xenomorfus - Ostrava (aktuálně testuje)
  • tomas.helisek - Olomouc
  • nividic - Olomouc
  • vojtano - Přerov
  • Ricchie - Frýdek Místek
  • prischera - Praha
  • vintage - Neratovice (u Prahy)
  • kuncák7 - Praha
  • Bezous - Praha
  • Sarka Farka - Praha
  • Vanilla - Praha
  • siwi - Praha
  • Tittus - Praha
  • vietor007 - Praha
  • Conrad - Praha
  • Frostie - Habry (vyhovuje předání v Praze)
  • Ruiz.aw - Praha
  • sejkoram - Praha
  • Ondoni - Praha
  • krtekon - Praha
  • Kojotisko - Brno
  • Lamiczka - pravidelně Brno a Praha
  • Liqid - Turno
  • m4stic - Lovosice (nebo Praha)
  • vladacr - České Budějovice
  • JendaM - Louny
  • Z. Paul - Louny
  • digitalnick - Litoměřice
  • little_w - Anglie (po domluvě)
  • TomNguyen - Plzeň
  • Gustaf - Stříbro
  • Left4deth - Jihlava
  • misoo - Bratislava
  • Alexion - Bratislava
  • orol - Tatranská Lomnica
  • cema - Praha, Kolín, Kutná Hora
  • Mari - Zlín
  • Dokusan - Olomouc
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...