Přejít na obsah

Royal Oak nová diála


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 166
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Patek Krejčík: Co to je prosím "diála", děkuju. Fakt to bez nápovědy nedám.

Omlouvám se...Asi jsem se tímto krokem jinak poměrně kontroverzního modelu Royal Oak nechal natolik unést, že jsem se rozhodl trošku přetransformovat anglické slovíčko pro číselník/ciferník do češtiny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ocel je vzhledem k historii Royal Oaku klasika, nicméně zlato do nejvyšších segmentů prostě patří. Nutno říct, že broušené pouzdro i tah nevypadají nijak přehnaně a často hodinky zaujmou i pány, kteří jinak takové ty "nablýskané" zlaté hodinky nemusí. Za mě na modrém krokouši topovka. :)

post-6079-0-26742000-1512148200_thumb.png

Upraveno uživatelem JamesLurk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ocel je vzhledem k historii Royal Oaku klasika, nicméně zlato do nejvyšších segmentů prostě patří. Nutno říct, že broušené pouzdro i tah nevypadají nijak přehnaně a často hodinky zaujmou i pány, kteří jinak takové ty "nablýskané" zlaté hodinky nemusí. Za mě na modrém krokouši topovka. :)

Ja modru moc rad. Aj v kombinacii s ocelou je to nadhera. Rose gold AP vs Rolex keby si porovnal myslim co sa odtienu tyka? U Rolexu sa mi moc ruzove nepaci, tam jednoznacne zlte. Pridam par foto novych chrono..

 

(PS. na tej double fotke su tie druhe tmavo hnedy dial/remen,vsak?)

post-2862-0-38485000-1512330807_thumb.jpeg

post-2862-0-19343000-1512330825_thumb.jpeg

post-2862-0-56408000-1512330836_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta hnědá je hodně zajimavá barva, v temnu se jeví skoro až jako černá, na světle pak skoro jako čokoládová. Dovolil jsem si vložit další fota co jsem ve founu našel.

 

Diky moc!!!  Aj za info, aj za super fotky. Co k tomu povedat?  Je to fest nadherne.  

 

Ako kolega predomnou hovori..ja uz som cvrknul...

 

PS. To mate vsetky kombinacie na butiku? klobuk dole :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... jakože jsou asi jedni z mála, kdo by si mohl jeho vývoj bez větších problémů dovolit.

 

Edit: bože, ty pandy v oceli jsou k sežrání.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abychom neucvrnkávali jen z vnějšku, je nějaká naděje, že se AP vytasí s vlastním chronografovým strojkem? (Ne FP, ne 3120.)

Ano, nejen nadéje, AP už na svém integrovaném chronografu nějakou dobu pracuje. Jen pro zajímavost, vývoj 3120ky trval 7 let, tak se nechme překvapit, kdy přibude další stájový kolega.

 

Jinak fotky mám nasbírané v čase, není prakticky možné mít stále vše., takže se hodinky objevují průběžně. Zajímavost je, že v té minulé verzi byl modrý dial boutique exclusive, letos né, ale přesto je modrá stále asi nejpopulárnéjší. Opět je to velmi nenápadná barva, pokud nejste vyloženě u okna nebo nékde na přímém svétle na světle, skoro byste hádali černý cifr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...