Přejít na obsah

Royal Oak nová diála


Doporučené příspěvky

Andrew - to se ti může stát kdekoliv. Vem si že tam třeba zrovna museli vzádu něco řešit, tak prostě ochrance dali nějaké instrukce a oni se je jen snažili plnit, přičemž securiták toho o hodinkách mock neví, proto jen krátká odpověď. Příště to může být zcela naopak. :) Nikdy nejde hodnotit prodejnu podle jedné chvilkové návštěvy, je to hodně nevypovídající.

 

Kolikrát se teda asi tak odhadem má ček nechat zprudit v luxusním butiku, třeba mladým neználkem, nebo neomaleným securiťákem, protože třeba vzadu něco řešej, než může oprávněně zanevřít na spojování lidí ? Co k tomu třeba říká manuál AP ? :)

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 166
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Abych nezakládal nové vlákno, tak sem přidám jednu z novinek, kterou AP představilo na SIHH 2018. Jedná se o AP Royal Oak Tourbillon Extra-Thin s fialovou barvou číselníku a tapisérií která vypadá jako paprsky vycházející z tourbillonu.

 

Odesláno z mého EVA-L19 pomocí Tapatalk

 

nádherná věcička, fialová přiměřená, dává tomu emoci a jak relief diály :) správně směřuje k srdci stroje - turbu - jednak koncentruje diváka na to podstatné a jednal dává pocit, že hodinky měří čas lehce jen tak mimochodem, že na tom konkrétním čase až tak nezáleží, důležitější je eliminovat zemskou tíž :)  Jak nemusím komplikované stroje ve sportovních pouzdrech, tak tohle mi nechává přemýšlet, jestli utilitární předmět, kterým ty hodinky přesvědčivě chtějí být,  přece jen nemůže být i uměním. 

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...
  • po měsíci...

Nějak jsem vůbec neregistroval jakékoliv plamenné diskuze ohledně nových 15500.

 

Co na ně řikáte? Nová strojovna, update cifru, kratší a tlustější indexy, tlustější profil a zmizl nápis ?Automatic?.

 

Níže uloupené srovnání 15500 vs 15400...

post-36813-0-56460700-1553504126_thumb.gif

Upraveno uživatelem tkol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja na to prave vcera cumel jak puk na strankach AP kdyz jsem sondoval co dal se sebou! :D

 

Ale libi se mi to, hlavne novej strojek a ze zmiznul napis... Ten datum na kraji je trochu zvlastni, ale asi to bude o zvyku!! Za me celkove dobry, zmena v podstate zadna, ale pritom tak velka!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po měsících...
  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...