Přejít na obsah

Royal Oak nová diála


Doporučené příspěvky

Snad neurazím, včera jsem šel večer kolem a mě s přítelkyní zarazilo že máte divně nasvícenou venkovní výlohu, ty hodinky nejsou vůbec vidět přes ty odlesky.

Ne ne naopak, díky za postřeh, večer na to mrkneme. Jinak s tím pozadím teď moc neuděláme, výlohy chodí na každé období roku jiné, tak musíme počkat na jaro. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 166
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V Ženevě u PP jsem zažil plnej butik, před kterým stál "manažer" a omlouval se, že je butik plný a ať laskavě přijdu za chvíli (stává se to dost často i tady, při nájezdu čínsko/korejských skupin). 

 

Zkrátka se mi ten přístup v Paříži nelíbil, jakkoli mu lidsky můžu rozumět, myslím, že je to neomlouvá. Pravdou je, že jsem nic kupovat nechtěl, ale kolik normálních lidí kupuje hodinky instinktivně (přijdu-koupím-odejdu), že :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Abych nezakládal nové vlákno, tak sem přidám jednu z novinek, kterou AP představilo na SIHH 2018. Jedná se o AP Royal Oak Tourbillon Extra-Thin s fialovou barvou číselníku a tapisérií která vypadá jako paprsky vycházející z tourbillonu.0c07d707ec949d45a5dfdc9e8e5e1507.jpg

 

Odesláno z mého EVA-L19 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když vám pánové trošku s nadsázkou řeknu, že ze 100 návštěvníků butiku se 78 zeptá na aktuální Skeleton s dual balance, tak nebudu daleko od pravdy. Jeden čas už to bylo i lehce deprimující, pakliže dostáváme jeden dva kusy ročně. Velmi nádherné exkluzivní hodinky, které se díky obrovskému zájmu i na aftermarketu prodávají až za dvojnásobek prodejní ceny v butiku. :)

Upraveno uživatelem JamesLurk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Když vám pánové trošku s nadsázkou řeknu, že ze 100 návštěvníků butiku se 78 zeptá na aktuální Skeleton s dual balance, tak nebudu daleko od pravdy. Jeden čas už to bylo i lehce deprimující, pakliže dostáváme jeden dva kusy ročně. Velmi nádherné exkluzivní hodinky, které se díky obrovskému zájmu i na aftermarketu prodávají až za dvojnásobek prodejní ceny v butiku. :)

 

Kolik mate list price?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Všechny worskhopy na videu jsem měl možnost navštívit a s těma lidma se osobně setkat - jsou to neuvěřitelní zapálenci s ohromnou trpělivostí, tohle už opravdu není práce pro každého kdo má jenom rád hodinky. Jinak restauration centre opravuje i hodinky jiných značek, né jen AP, v tom je jeho veliká hodnota pro hodinářství ve VDJ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...