Jump to content

Royal Oak nová diála

Patek Krejčík
 Share

Recommended Posts

Andrew - to se ti může stát kdekoliv. Vem si že tam třeba zrovna museli vzádu něco řešit, tak prostě ochrance dali nějaké instrukce a oni se je jen snažili plnit, přičemž securiták toho o hodinkách mock neví, proto jen krátká odpověď. Příště to může být zcela naopak. :) Nikdy nejde hodnotit prodejnu podle jedné chvilkové návštěvy, je to hodně nevypovídající.

Kolikrát se teda asi tak odhadem má ček nechat zprudit v luxusním butiku, třeba mladým neználkem, nebo neomaleným securiťákem, protože třeba vzadu něco řešej, než může oprávněně zanevřít na spojování lidí ? Co k tomu třeba říká manuál AP ? :)

Edited by cigi

• Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Abych nezakládal nové vlákno, tak sem přidám jednu z novinek, kterou AP představilo na SIHH 2018. Jedná se o AP Royal Oak Tourbillon Extra-Thin s fialovou barvou číselníku a tapisérií která vypadá jako paprsky vycházející z tourbillonu.

Odesláno z mého EVA-L19 pomocí Tapatalk

nádherná věcička, fialová přiměřená, dává tomu emoci a jak relief diály :) správně směřuje k srdci stroje - turbu - jednak koncentruje diváka na to podstatné a jednal dává pocit, že hodinky měří čas lehce jen tak mimochodem, že na tom konkrétním čase až tak nezáleží, důležitější je eliminovat zemskou tíž :)  Jak nemusím komplikované stroje ve sportovních pouzdrech, tak tohle mi nechává přemýšlet, jestli utilitární předmět, kterým ty hodinky přesvědčivě chtějí být,  přece jen nemůže být i uměním. 

Edited by cigi

• 5 weeks later...
  • 1 month later...

Nějak jsem vůbec neregistroval jakékoliv plamenné diskuze ohledně nových 15500.

Co na ně řikáte? Nová strojovna, update cifru, kratší a tlustější indexy, tlustější profil a zmizl nápis ?Automatic?.

Níže uloupené srovnání 15500 vs 15400...

post-36813-0-56460700-1553504126_thumb.gif

Edited by tkol

Ja na to prave vcera cumel jak puk na strankach AP kdyz jsem sondoval co dal se sebou! :D

Ale libi se mi to, hlavne novej strojek a ze zmiznul napis... Ten datum na kraji je trochu zvlastni, ale asi to bude o zvyku!! Za me celkove dobry, zmena v podstate zadna, ale pritom tak velka!

• 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...

I love CODE 11.59 by Audemars Piguet! Né nechci aby to zbělo jako nějaký slogan, já ty hodinky prostě chci, zkusím na tom zapracovat.

post-6079-0-29653900-1571479460_thumb.jpeg

Edited by JamesLurk