Jump to content

Royal Oak nová diála

Recommended Posts

Pěkné, škoda ale těch diamantů, ty mi tam nesedí. Na pánské hodinky za mě ne. Jinak myslím, že je představili už někdy v květnu 2020 a bylo to pouze pro japonský trh. Sledoval jsem to.

• Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Naopak! Musíte si to představit naživo. Ty diamantíky jsou to nejlepší, co můžete do hluboce černého onyxového dialu dát. Jinak vůbec neřešte co je dámské a co pánské, takový Royal Oak Frosted Gold Skeleton 15468BC.YG.1259BC.01 ve světě taky nosej většinou chlapi, kdo by to řekl, že. Jen se na to člověk nesmí dívat očima český konzervy. :))

Frosted gold to je něco jinýho, to bych si dal říct hned :-). Ale diamanty...no možná hraje roli můj věk. Třeba se na to časem budu dívat jinak.

Tedy v tomhle konkrétním případě bych vzal ty šutry na milost, k platině mi to hezky štymuje. Stejně na ně nedosáhnu, takže je to jen akademická úvaha.

Je to po delší době opět super sběratelskej kus na úrovni Jumba "salmon dial" nebo Jumba "platina-titan", to jsou silné kusy do sbírky a hiearchicky hodně moc vysoko. Jinak jak správně zmínil Socom, je to jenom pro japonský trh, takže si tak jako tak tentokrát můžeme nechat zajít chuť, ty hodinky tady pravděpodobně nebudou ani interně k vidění.

• 2 months later...

Krása, AP vsadili hodně na zelenou, sice jim to trochu trvalo, ale o to jsou krásnější! Škoda že tam nemají nějakou zelenou v oceli, pro normální smrtelníky... :D 

před 20 minutami, tkol napsal:

Krása, AP vsadili hodně na zelenou, sice jim to trochu trvalo, ale o to jsou krásnější! Škoda že tam nemají nějakou zelenou v oceli, pro normální smrtelníky... :D 

Presne to ma napadlo ... ešte to dajú do full platiny, keby aspoň biele zlato pre polochudobných 😄 Ale musím uznať, že sú krásne a to RoyalOak nemusím.

před 18 minutami, tkol napsal:

Upříně jsem ještě hodně zvědavej na spolupráci AP x MARVEL!!! :) 

To sa mi k ním trošku nehodí (ani k akémukoľvek podobnému výrobcovi), no uvidíme ... jediná spolupráca, ktorá ma napadla je, že by ich hodinky mal v zásuvke Doctor Strange 😄

• 2 weeks later...

Přímý přenos právě teď:

https://www.audemarspiguet.com/com/en/news/origins/ap-social-club.html