Přejít na obsah

Reakce okolí na vaše hodinky


Sundance

Doporučené příspěvky

je fakt smutne, ze hlavne v pripade muza su hodinky hlavny sperk a chlapi bud hodinky nenosia resp. ak ich nosia tak velakrat nieco nevkusne a o hodkach nemaju ani sajnu...

je to proste bieda :(

 

Najlepsia bola reakcia znameho manzelky na moje hodky v zmysle: ?na narodky ti kupim nejake festiny?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 165
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pobavili mě v práci, rozkřiklo se, že nosím rolexky.

Přitom nosím skx007 a alpinisty.

 

Včera si kolega všimnul, že mám druhy "rolexky" a už to bylo téma, že si můžu dovolit hodinky za půl milionu :D

 

Zvýšený zájem žen jsem zatím nezaregistroval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

,,, ozivim trochu vlakno. Typicky, vacsina ludi ignoruje co je na ruke. Avsak je jedna vynimka. JLC Reverso Classic. Sice malicke - ale vsimne si to hned kazdy. Tolko reakcii (pozitivnych) nemam na ziadne ine hodinky z mojej zbierky. "Talking point" otocenia hodiniek, a ze su to prve sportove hodinky ludi zaujme. Reverso si vsimnu aj muzi aj zeny. Povodne som si myslel, ze Reverso bude prave najviac anonymne, resp. nevidelne - ved vyzeraju ako naramok.

Upraveno uživatelem pepO77
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já furt někoho otravuju nebo chválím jaký má hodinky, ale snad jen jednou jsem se setkal s tím, že mi hodinky někdo cizí okomentoval...bylo to minulej týden na akci, kdy za mnou přišel borec s fejkovýma bondovkama s tím, že je super že máme stejný hodinky a jestli je mám taky z Turecka :D nechtěl uvěřit, že jsou originál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

no ja hodim do placu, jednu takovou usmevnou historku, o vikendu u kamaradky, narozeniny jejiho synatora, 12 dospelych, kdyz se dozvedeli, ze se vrtam v hodinkach rozvirila se debata, co ze to jako s manzelkou nosime - ja mel zrovna Seiko 5 SNK803

c245c8db0673e5ea2adbcb28598d5b2f.jpg, manzelka tyhle pozlacene vintage na remenu od Zekona

537ec10b8fad29e5fafd1cb841c7ba35.jpg

u mych jen ohrnuli nos a manzelce se vysmali, ze je musi kazde rano natahovat.

Tak jsem to vzal zkraje: Diesel, Emporio Armani, Casio (hura), solar Citizeny (2x hura), Fossil, jabkowatche, 2x Guess, zase Diesely a tak to slo az k hvezde vecera DKNY s cifrem s barevnyma kaminkama a ve zlate barve, ktere navic vubec nesly (ani po vymene baterky, v hodinarstvi ji rekly, ze je K.O. strojek a ze ho za 2litry vymeni :-D), majitelka se na to vykaslala, ze to pry nevadi, ze je ma stejne jen jako ozdobu. Moje namitka, ze vsechny jejich hodinky dohromady maji sotva cenu tech manzelky 60let starych chronografu skoncila vysmechem, ze je dobry, ze k tem starym krapum mam aspon pribeh. Osobne jsem to nebral, jsou to chronomudlove a muj dukaz jejich omylu tim, ze jsem za 5,99 EUR rovnou objednal z Ebay novy strojek do tech DKNY odmitli s tim, ze jsem stejne objednal nejakej fejk z Ciny.... :-) (byl to Epson Y121 od Seiko). Paradoxne jsem nejvic potesil chlapika s tema solar Citizenama, kdyz jsem ho pochvalil, ze ma jako jediny z pritomnych rozumny hodinky.

Takze asi takhle to mame na zapade Cech... :-)))

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Upraveno uživatelem Robero79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje zkušenost je taková,že největší pozornost vždy budily Eskáixka s klasickou pepsi lunetou.

Pak si ještě trochu pozornosti vyžádaly Moto Koure.

Hodinky přibližně 10x - 15x dražší většinou nevzbudily žádný zájem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taková nóbl přehlídka... Úspěch s "Kozou" by byl takřka jistý :-D

to bych si asi udelal pekne vocko u vsech pritomnych, majitelku DKNY tipuji s jistotou na 75C, mozna spis 75D od matky prirody, dalsi Fossil bych tipnul na tak 70C v silikonu, ostatni moc nestalo za rec ani v tomto smeru. :-)

ale kabelky mely obe pekny...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje zkušenost je taková,že největší pozornost vždy budily Eskáixka s klasickou pepsi lunetou.

Pak si ještě trochu pozornosti vyžádaly Moto Koure.

Hodinky přibližně 10x - 15x dražší většinou nevzbudily žádný zájem.

Podobna zkusenost, jedine hodinky, na ktere okoli reagovalo byly cervene a bile G-éčka. "Nudnych" Alpin, Crepasu ci jinych automatu si nikdo nevsiml...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to bych si asi udelal pekne vocko u vsech pritomnych, majitelku DKNY tipuji s jistotou na 75C, mozna spis 75D od matky prirody, dalsi Fossil bych tipnul na tak 70C v silikonu, ostatni moc nestalo za rec ani v tomto smeru. :-)

ale kabelky mely obe pekny...

Sent from my iPhone using Tapatalk

chtělo by to foto.....D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdysi jsem tu měl vlákno "jaké hodinky vám pochválili" a pamatuju si jednu reakci - cokoli na hadru:-) Tak jsem pořídil ruské Amphibie, přehodil na nato a docela si lidi všímají a že jako pěkné. Jinak potom zdejší limitka Nautilus, to je jistota. Ale když se o nich rozpovídám, ptají se na cenu a to je trochu ošemetné, odpovídám většinou, že ten rok jsem nejel na dovolenou:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdysi jsem tu měl vlákno "jaké hodinky vám pochválili" a pamatuju si jednu reakci - cokoli na hadru:-) Tak jsem pořídil ruské Amphibie, přehodil na nato a docela si lidi všímají a že jako pěkné. Jinak potom zdejší limitka Nautilus, to je jistota. Ale když se o nich rozpovídám, ptají se na cenu a to je trochu ošemetné, odpovídám většinou, že ten rok jsem nejel na dovolenou:-)

No, já říkám, že nechlastám, nekouřím a jezdím pod stan. To při otázce na cenu zabírá. Jsem sledován pouze v práci, kde mají děvčata supr přehled o tom, co máš na sobě, jaké máš boty, bundu, odkud máš tričko nebo co používáš a parfém. Pokud donesu nové hodinky, tak si všimnou tak za měsíc. Nových riflí si všimnou okamžitě. Z řad veřejnosti jsem zájem o hodinky nezaregistroval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, to je fakt, holky v práci, ty mají přehled:-) Na veřejnosti mě pravda taky nezastavují - ale už dvakrát se mi stalo, že jsem narazil na hodně mladou dívku s oranžovými monstry a to mě hodně lámalo, slečnu oslovit:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D

 

U mně se to zlomilo nákupem Vulcainů - těch si baby všímají hodně. A chválí. Antireflex a především třpyt indexů fungují. Moony a batmany nechavájí bez povšimnutí. A kdysi mi jedna pokladní v sámošce pochválila Aquaracery 500 na rejnokovi - hřeje mě to dodnes :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...