Přejít na obsah

Nové hodinky - vůbec se nevyznám


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 84
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Hodně blbý, cokoli od Rondy

 

Tak záměrně jsem to podotknul, protože znám názory na Rondu. Nicméně si nedovolím tvrdit, že cokoliv od Rondy je blbý.

Např. Ronda 715. Ale o Rondě tady bylo napsáno dost. Já osobně jsem ji měl v Deep Blue a kamarád má v Tridentech (715) a žádný problém...

 

 

Ale samozřejmě bych vzal raději Etu, nicméně pokud by se mi líbily hodinky do 5k s Rondou, asi bych to kousl

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak záměrně jsem to podotknul, protože znám názory na Rondu. Nicméně si nedovolím tvrdit, že cokoliv od Rondy je blbý.

Např. Ronda 715. Ale o Rondě tady bylo napsáno dost. Já osobně jsem ji měl v Deep Blue a kamarád má v Tridentech (715) a žádný problém...

Štěstí na kus a asi byl použit swiss made strojek, ne jen swiss parts. To ti ovšem není schopen předem říct ani autorizovaný prodejce, pokud je tedy nerozebere

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

515 je úplná bída bez kamenů.

 

Máš pravdu...715 má aspoň jeden šutr ;)  

Mě se ty Davosy taky hodně líbí, hledám něco podobného pro ženu, proto tady do toho kafrám....no škoda, že tam není lepší strojek

 

Jinak je na ně nějaká záruka a za dva roky už bude mít slečna nejspíš minimálně Sarby ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jirko, dělej wristshot trochu z větší dálky. Z takové blízkosti hodinky vždy vypadají větší, než jsou ;)

Díky, pravda. Polepším se.

 

 

Jirko promiň, ale nemyslím, že Ti sedí dobře. Jsou velké i na 17 cm mužskou ruku. Sama Any píše, že nosí Suunta 40 mm a jsou velká, hledal bych 35 - 38 mm.

Já mám větší hodinky rád, takže když řeknu, že mi sedí.. tak to myslím pro můj vkus a pocit :) Ženy a dívky u nás často takhle jednoduché a větší hodinky vybírají. Holt je to teď v módě.

 

 

pokud se dobře pamatuju, slečna v Helveti nosí SARB033 a sluší ji moc. Jako hodně ;)

Ano, ale bohužel tady kolegyně není. Jinak bych ji pro dobrou věc rád zneužil :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, pravda. Polepším se.

 

 

Já mám větší hodinky rád, takže když řeknu, že mi sedí.. tak to myslím pro můj vkus a pocit :) Ženy a dívky u nás často takhle jednoduché a větší hodinky vybírají. Holt je to teď v módě.

 

 

Ano, ale bohužel tady kolegyně není. Jinak bych ji pro dobrou věc rád zneužil :)

Jirko já myslel, že je hodíš na ruku Darče, vyfotíte a šupnete to sem ... asi začnu shánět fotky těch, co jsem pořídil ...

 

Any: jak vidíš, tak přes internetovou hospodu se toho moc vyřešit nedá, jednomu se zdaj velký, jinýmu dobře. Já koupil dvoje, jedny nosí modelka s útlou rukou a jsou super, takže sečteno, podtrženo - chce to zkusit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom zopakuji, že tady bohužel kolegyně aktuálně není (až do 24.8.). Jinak bych to rád udělal :) Protože mám stejně hubenou ruku, jako Any, tak jsem použil svou chlupatou :)

 

Jirko já myslel, že je hodíš na ruku Darče, vyfotíte a šupnete to sem ... asi začnu shánět fotky těch, co jsem pořídil ...

 

Any: jak vidíš, tak přes internetovou hospodu se toho moc vyřešit nedá, jednomu se zdaj velký, jinýmu dobře. Já koupil dvoje, jedny nosí modelka s útlou rukou a jsou super, takže sečteno, podtrženo - chce to zkusit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se vůbec nevyznám, takže nevím, proč je to blbý, ale je pravda, že vše, co jsem tu v různých vláknech četla, Rondu kritizovalo.

A co takhle zkusit tu mechaniku ? Mi třeba pro holku příjde fajn klasika toto: http://www.creationwatches.com/products/seiko-divers-60/seiko-automatic-divers-200m-skx013-skx013k1-skx013k-mens-watch-1702.html

Na stránkách jsou na té hnusné gumě, ale na řemenu vypadají dobře, je teda fakt, že jsou takové sportovnější:

post-22755-0-73710700-1503390357_thumb.jpg

 

Ale ty co tady dával Pebe jsou taky fajn. 

Jo a taky jsem nedávno na holce v tramvaji viděl staré prim a nemohl jsem z ní spustit oči :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Any, myslim si, ze uplne idealni pristup by byl, stanovit si hodinarsky pravidla:

 

budou to mechanicky, solary, resp baterkace, za predpokladu, ze to bude splnovat další kritéria, ze to bude něco od entry level helvetu, nebo něco od nipponu ci teutonu, ale minimalne hodinky od etablovanych hodinářských znacek.

 

A pokud v sortimentu těchto najdes cokoli, co velikostne designove a cenove odpovida tvym predstavam, bez do nich.

 

Soudit dle postavy nedokazu, dle profilovky, za predpokladu, zes na ni ty, tak budes hubena slečna, ty velke hodinky jsou sice trendy, ale myslim si, ze pokud bys do neceho mela jit, nemelo by to presahovat 36mm (netvrdim ale, ze by se nenasel nejaky model, který by Ti sedel i při velikosti 38-40mm), a na druhou stranu, cokoli pod 30mm uz budi az prilisny dojem elegance.

 

V cizine v této relaci jsou lepsi ceny. Třeba jsou krasne Mondaine Helvetica No1 Regular White Dial Ladies, u nas za 10+ litru, z ciziny klidne do 5 tisíc CZK. Anebo zrovna na jomashopu maj v akci za 300 USD Tissot T-Classic Automatic Silver Dial Ladies na tahu, takze se tim zvysuje univerzalnost, a muzes si k nim koupit reminek dle svých predstav...

 

 

Tak hodne stesti s vyberem, jinak co se Seika a Orientu tyce, mohu jen doporucit.

Upraveno uživatelem BeeK86
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to tak vidím, tak asi ne, ale tak k dotazu jsem podal kompletní informaci :D .

 

A protože koukáte jinam než na ruku, tak udělám jen ořez hodinek ať je klid a neodvádíme pozornost od tématu :D ...

Upraveno uživatelem Sphinxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...