Přejít na obsah

Casio G-Shock GW M5610-1 - recenze


Strocek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 248
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Zdravím, stal jsem se také majitelem těchto hodinek, možná že jsem tu jediný, který je neměl. Nastavil jsem home city Berlín, doufám že je to tak správně. Tímto se aktivuje automaticky seřízení rádiem? A měly by se mi seřizovat jen v noci? Potvrzení úspěšného seřízení je nápis na displeji RCVD? Pokud ano, tak se mi to neděje. Mám tedy něco nastaveno špatně? Děkuji za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Berlín je OK

Synchronizace se tím neaktivuje. V defaultu je zapnutá a teď si ani nejsem jist, jestli jde vypnout.

Nápis RCVD indikuje úspěšnou synchronizaci.

Pokud tam není, hodinky se v noci nenařídily.

Možná jsi v místě, kam se signál nedostane.

Vyvolej synchronizaci ručně: Stiskni a podrž pravé dolní tlačítko. Na místě vteřin uvidíš sílu signálu L1, L2 nebo L3. Hodinky se spolehlivě seřídí při úrovni L3. Pokud na místě vteřin není žádný údaj, jsi zcela mimo signál. To se může dít uvnitř železobetonových budov. Zkus to venku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není třeba nic předpokládat, vše si lze ověřit. Stačí stisknout pravé dolní tlačítko (nedržet, jen klasicky stisknout) a hned vidíš, kdy a v kolik hodin se hodinky synchronizovaly naposledy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se přidávám vlastním tyto hodinky už cca tři roky. Jsou neuvěřitelné, odolnost je u nich až na prvním místě. Nosí se tak dobře, že často zapomínám že je vůbec mám na ruce a běžně s nima usnu. Všem doporučuji spolehlivé hodinky do náročného prostředí. Jen k obleku bych je určitě nebral

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Verze z Ali, mám ho nahozený asi 2 hodiny. Vypadá pěkně, jen jsem nemohl trefit osičky, asi to nevyvrtali přesně. V ceně byl i nástroj na jejich výměnu (vidlička) a z druhé strany trn rozebrání dílků. Za ty peníze jo, dobrý.

 

Koukám že nejsem jediný kdo musel vzít do ruky pilníček a za soudruhy to doladit  :cool02: .. Jinak bych tam ty osičky nenarval ani náhodou, i tak jsou trochu prohnuté, ale více už to propilovat nemůžu  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se přidávám vlastním tyto hodinky už cca tři roky. Jsou neuvěřitelné, odolnost je u nich až na prvním místě. Nosí se tak dobře, že často zapomínám že je vůbec mám na ruce a běžně s nima usnu. Všem doporučuji spolehlivé hodinky do náročného prostředí. Jen k obleku bych je určitě nebral

Já jsem si je před pár lety taky koupil, chvíli jsem je nosil a pak mi je zabavila dcerka. A ta je z ruky nedá, dokonce kvůli nim nechce ani Apple Watch, což je u puberťačky docela zázrak. Říká jim "moje džíšočky" a odmítla je vrátit. Tak jsem nějakou dobu vydržel a pak jsem si je koupil znovu.  :-) No a kdybych ještě někdy náhodou měl nějakej oblek a někdo mě nějakým způsobem donutil se do toho navlíknout, tak si je k tomu klidně vezmu. :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...