Přejít na obsah

Casio G-Shock GW M5610-1 - recenze


Strocek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 248
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

já už neumim číst sorráč :), ale tak dobrý, že by se udal. Koukám na ebay a našel jsem pro 5610 za 2tis.. levnějšího nic

ještě doplnim, že dneska jsem si zkoušel v Koscomu tyhle: https://www.hodinky-koscom.cz/casio-g-shock-bluetooth-gmw-b5000d-1er-k0025465 a jako na živo ten kovovej tah a pouzdro neni špatný. Tyhle konkrétně maj nějaký kraviny jako bluetooth aj. ale jinak to byly vzhledem klasický 5610 a bylo to teda něco jinýho než ten plast a docela to bylo dobrý. :)

Upraveno uživatelem Strocek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
před 6 minutami, Lacifer napsal:

Hustý 👍, není to asi pro každýho, ale mě se to líbí 🤟

Čekal jsem, že to bude víc kolotočářský, ale nepůsobí to zas tak hrozně. Zejtra to beru do kanclu, sem zvědavej co tomu budou říkat starý dědkové... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, Strocek napsal:

Čekal jsem, že to bude víc kolotočářský, ale nepůsobí to zas tak hrozně. Zejtra to beru do kanclu, sem zvědavej co tomu budou říkat starý dědkové... :)

😊 tak to budeš rozhodně středem pozornosti, ale myslím že některým "dedkům" by se to mohlo i líbit, sice se ještě nepovažuju za dědka ale už mi taky dávno neni 20 a líbí 😁😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těm já zvedám tlak poměrně často. A když jim říkám kolik dávám za Red Wingy, tak počítám i s jejich resuscitací :). Tady ta komunita je někde jinde a i pět křížků na to nemá vliv ;), tady se o sobe trochu staráme a nemáme problém si dopřát za kvalitní věci. Jinde to nechápou, u nás v práci točí 3 košile s Teska celej rok... :cool02:

ještě k tý košili, voni jak kynou a nechápou, že je potřeba si koupit teda tu košili větší, tak se jim to na panděru pěkně pne a vokolo knoflíků maj pěknou vosmičku. Já nechci vokolo nich moc chodit, protože až ten knofík prdne, tak mě zastřelí :D.

Upraveno uživatelem Strocek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...