Přejít na obsah

Casio G-Shock GW M5610-1 - recenze


Strocek

Doporučené příspěvky

Super fotka !

 

Mě se synchronizujou pokaždý. Bydlim v centru města (bez paneláků). Ale je plno věcí co může rušit signál. Nejvíc bych viděl asi hustou zástavba vysokých paneláků. Hodinky nechávám vedle TV, takže ta by signál rušit neměla. Zkus je nechat synchornizovat někde u okna.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 251
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ahojte,

 

posledni dobou mam problem s prijmem signalu. Naposled se mi hodinky radiove seridili 30/10/2017..od te doby vzdy error,  i kdyz to sputim manualne..predtim 3 mesice bez problemu.. pozorujete nekdo podobny problem?

...pozoruju... mě se naposled R/C seřídilo 29/10  ..mám to na zimu vypnutý a jednou za týden seřizuju manuálně ale teď je problém... celej vikend ERR ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro zajímavost, máte někdo vypozorováno, jak nepřesně jdou, pokud nedochází k synchronizaci?

cca + 18 sec/měsíc. Schválně jsem synchronizaci vypnul, hodinky nebyly odkládány.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem taky neodolal a poridil ( jete, ale v dost slusnem stavu -nekoupit to za 35? neslo) ... 

 

... a jsem opravdu rád, že jsem se nakonec odhodlal. Pro milovníky digitálek a pamětníky starých časů jsou absolutní mus. Mám je moc rád, a tak na ně pohlížím trochu nekriticky. Nicméně musím souhlasit s tím, že doba podsvícení je dost krátká. K tlačítkům mám takový ambivalentní postoj. Na jedné straně je velice osvobozující vědět, že nedojde k jejich nechtěnému stisknutí, na straně druhé se mačkají opravdu obtížně. S páskem jsem spokojený. ...

...neni treba abych k tomuto neco dodaval, toto se presne hodi na mne a podepisuji.

 

Jen bych se zeptal jak dlouho vam drzi po nabiti do plna (H) a prechodem zpet na stredni uroven.?

Je pravda, ze jsem je nechal od "0" do plna jen par hodin na primem slunci(no a v tomto obdobi...), ale i tak po nekolika min. pada dolu(M).

A jeste by mne zajimalo(i kdyz na tech par f-cí...) je cz manual? nebo jen klasika zde .

Zkusil jsem RU verzi(jedina sla) prelozit automatem... down zde .  Pokud je tedy origo cz tak diky za tip / navedeni k nemu.

qw3159RU.ru.cs.docx ten povedenejsi pokus v pdf tu nejde hodit tak odkaz na uloz...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm.., no diky za info. , zkusim je nechat delsi dobu na ? ...

(i kdyz to co dostaly ony, tak to stejne uz citizenum stacilo doplna, ale to je nic nevypovydajici...)

pdf v cz tedy asi ne ze?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...