Přejít na obsah

Casio G-Shock GW M5610-1 - recenze


Strocek

Doporučené příspěvky

Mě přišly taky napůl vybité a po dni na parapetu kolísaly z High na Mid. Nechal jsem na ně svítit přes noc slabší halogen a od té doby stále plno, jako ostatní, co mám.. A potvrzuju, že Citizeny jsou míň náročné na světlo. Stačí počkat až oboje "usnou" a zkusit se s nima přibližovat ke zdroji světla. Citizeny se mi probouzí ve větší vzdálenosti než Casia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 251
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Hmm.., no diky za info. , zkusim je nechat delsi dobu na ? ...

...dokoncim tedy "myslenku" ...tak ano po asi trech dnech ponechani je vlastnimu osudu u okna, nyni uz nekolik dni bez dalsi podpory vice svetla stale na High.

Asi tedy byly dlouhodobe v naprostem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Já je kupoval přímo v Praze v https://www.helveti.cz/casio-gw-m5610-1 majitel je zdejší člen Jirka Štencek a pro kolegy z chronomagu měl nadstandardní služby...  :) Co jsem tenkrát hledal, tak jsem zas tak levnější cenu na zahraničních šopech nenašel a sleva tam byla v řádově ve stovkách. Tak jsem se rozhodl dát nějaký to kilčo navíc a koupit je v tuzemsku, krom toho 3 roky záruka potěší, ale jak známe každej géčka, tak se na ní asi stejně nedostane. 

 

Je to tady na záčátku na fotkách. Ihned jsem vyměnil gumák za ten origo gumotah a je to neskutečná pecka, nosim to pořád. Poslední dobou je mám pořád na ruce. Oproti Rangemanům je ta velikost daleko pohodlnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove, kde kupit tieto casia? Hladam overeny eshop s dobrou cenou. Zaruka nie je dolezita.

Zde je máš za 2.400 Kč, 91,6 ? se standardní dvouletou zárukou

https://www.amazon.de/Casio-G-Shock-Herren-Armbanduhr-Funk-Solar-Kollektion-GW-M5610-1ER/dp/B001414NT8/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1522133281&sr=8-1&keywords=gw+m5610

 

Zde ceníkovka Helveti, je možné, že dostaneš u Jirky nějakou slevu:

https://www.helveti.cz/casio-gw-m5610-1

 

It´s up to you to decide.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ach jo, po F91W, jsou tohle další Casia které nesmí chybět v mé sbírce.  :rolleyes:. Jinak ten gumotah jsem našel nejlevněji za 2.300Kč, nebo hledám blbě?

Tak oni jinak, než s plastem ve standardu nejsou. Já jsem našel za těch 91,6 ?, asi záleží na přepočtu a započítání pošty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tak už je mám také, otestoval jsem je při stavebních úpravách :).

 

Jinak co mně teda naštvalo, ale měl jsem si to zjistit předem, je že když jsem v režimu stopek, tak že nezobrazují současně čas, vždyť to zvládají i W-800HG-9A, které stojí 200Kč! 

 

Jinak velikost akorát, na ruce o nich skoro nevím a ten červený rámeček je celkem fešnej.

post-50201-0-04751500-1524041878_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Ono je to male.. ono to dobre sedi na ruce.. ono se to v noci synchronizuje.. ono to vydrzi hodne vody...Dobry jsou.. :-))attachicon.gif20180510_200933~01.jpg

Myslím, že máš trochu problémy se synchronizací...  :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se synchrem to mam takhle.. kdyz jsou pres noc na ruce nebo volne na policce, tak OK.. kdyz je necham v hodinkovnici ve skrince, tak ne... Holt bydlim pod horami.. puvodne jsem se bal, zdali to vubec budu chytat, ale aspon takhle.. takze za me dobry.. :-)

 

3b8979dfbfae63426b1ad9c25b2920be.jpg

Upraveno uživatelem petr_cha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli bydlíš v Teplicích, tak signál nejde od Cinovce, ale od Chomutova. Takže KH by vadit tolik neměly (vycházeje z mých zkušeností z panelové zástavby v CV). Spíš vadí buď ta hodinkovnice nebo opravdu komplikovaná poloha. Zkus okno, pokud možno na Z.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli bydlíš v Teplicích, tak signál nejde od Cinovce, ale od Chomutova. Takže KH by vadit tolik neměly (vycházeje z mých zkušeností z panelové zástavby v CV). Spíš vadí buď ta hodinkovnice nebo opravdu komplikovaná poloha. Zkus okno, pokud možno na Z.

To mas asi recht, Frankfurt bude na západ.. nicmene i tak je to trochu tunel podel hor.. ale pokud normalne po byte je to v pohodě, tak si nestezuju.. ale mohl bych udelat par testu.. ve skrini, v hodinkovnici, vyndanou hodinkovnici ze skrine.. asi to udelam, uz jen pro tu legraci.. :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě nejvíc zlobí synchronizace u Casii, když hodinky nechám na psacím stole, kde mám bezdrátový přístupový bod, rádiovou myšku, klávesnici a jiné zdroje rušení. Myslim, že ten přístupový bod by bohatě stačil sám na to, aby byl problém. Jakmile dám hodinky ze stolu, tak už synchronizují bez problémů. Jsem z Loun a můžu potvrdit, že víc na sever a severozápad od nás v podhůří Krušných je to slabší, ale manuální synchronizace během dne u mě nakonec fungovala celkem dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Řešil jsem stejný problém. Na zahraničním fóru jsem se dočetl, že tam pasuje řemínek pro jiná Gčka - konkrétně pro DW5600MS-1 (číslo řemenu 3229). Ten nemá u pouzdra hodinek dva vroubky, ale jenom jeden, takže netlačí do ruky.

Na eBayi jsem ho pak koupil a voilá - netlačí. Akorát je o fous (asi o milimetr) širší než ten originální.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...