Přejít na obsah

Casio G-Shock GW M5610-1 - recenze


Strocek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 248
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

 Poslední dobou nenosim nic jinýho než 5610 na gumotahu. Neni snad nic pohodlnějšího. Je teda špatenka, že ten gumotah stál skoro jako 5610.. ale myslim, že to je povinnost ho mít, to jsou pak 5610 vo několik levlů vejš  :cool02:  

Fakt,  je to neco uplne jineho, uz jsme psali tady... bez nej bych ja asi nemohl nosit tak casto... -se divim, ze pri te cene se neobjevily copy -ta je fakt hrozna. (nahodou sem mel na ebay stesti a byl relativne za malo)

To uz radeji... a pak si vybrat zda nechat nebo dal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem dnes nakouknout do "kviktajmu" či jak jim je, abych  teda vyzkoušel ten ikonický design a docela jsem zklamán. Jednak měli jen modely DW, ( sice i výroční k 35letům). Jednak tyto mají opravdu krátký pásek a navíc je tenký a na omak plastově nepříjemný .

Je tomu jinak u řady GW  a konkrétně modelů řady 5610?

Upraveno uživatelem Radimk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to nevim jestli s kvalitou, ale pohodlnost řemínku na renčích a 5610 je stejná a proti protrekům, který jsem měl před 10 lety je to hodně krok zpátky. Né , že bys to při nošení nějak cejtil, ale mohl by bejt měkčí. Krom toho 5610 jsem s origo gumákem nenosil jenom vyzkoušel, tak nemůžu zas tak zasvěceně referovat 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

 Poslední dobou nenosim nic jinýho než 5610 na gumotahu. Neni snad nic pohodlnějšího. Je teda špatenka, že ten gumotah stál skoro jako 5610.. ale myslim, že to je povinnost ho mít, to jsou pak 5610 vo několik levlů vejš  :cool02:  

 

Narazil jsem na neorig."gumotah" -ja uz pred casem poridil orig. tak nemam potrebu...

Pokud se uz o tom nekde zde psalo tak nic, jinak kdo by chtel zkusit ...  eBay...

 

post-46138-0-65926700-1569624266_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za tu cenu to nevypadá špatně! Nemá to teda gumovou ochranu spony, o jednu dírku na sponě míň, stěžejky ve článcích asi taky nebudou, ale asi bych se toho nebál, kdybych neměl origo. Většinou si dycky připlatim, protože mě to pak sere, že sem nekoupil poctivej origo komponent, ale tady je ta cena opravdu lákavá. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...