Přejít na obsah

Chr. Ward C1 Grand Malvern Power Reserve


Doporučené příspěvky

Bola to láska na prvý pohľad - vždy sa mi páčili hodinky tejto značky, ale trochu mi vadilo to staré krkolomné logo Ch. Ward London. Ale aj tak som si vždy všímal ten ich in-house kaliber SH21.

Pripadalo mi úžasné, že in-house môže byť dostupný aj za rozumné peniaze a pritom vyzerať bohovsky. Už V tej "sparťanskej" - len kartáčovanej podobe v C9 5-Day reserve som ho strašne chcel - ale nemal som naň financie. Ale keď urobili nové logo, ozdobili kaliber tým twin-flag engravingom, tak už nebolo vyhnutia - šetril som a dnes prišli.

 

Dojmy? Neviem popísať - proste predčili všetky moje očakávania - sú krásne a myslím, že mi veľmi dobre sedia - uvidíme čo bude ďalej, ale mám taký pocit, že idem šetriť na ešte jedny Wardy - vidím to na Tridenty, aby som pokryl všetky oblasti života, keď používam hodinky - práca + spoločenské udalosti (Malvern) a relax + šport (Trident).

 

 

post-23928-0-17915400-1503439677_thumb.jpg

post-23928-0-24338500-1503439699_thumb.jpg

post-23928-0-98562700-1503439723_thumb.jpg

post-23928-0-81580300-1503439744_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 58
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Super hodinky s inhousem. Mám dvoje Wardy a chystám na C5 Malvern.

Gratuluju.

Jsi jeden z mála, kterým se nový logo líbí.

 

Mě se třeba na C5,C1 líbí. Na Tridentech se mi už moc nelíbí. 

Ty Tridenty ještě zvaž, kupoval jsem je kamarádovi a na potápky jsou to dost leštěnky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluju ke krásným hodinkám. Já je mám stále v hledáčku :-) Zatím mám Ch.W. se stejným kalibrem - C9 5day a po zaběhnutí mi za posledního půl roku dělají průměrnou odchylku -0,6 s/d. Takže spokojenost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super hodinky s inhousem. Mám dvoje Wardy a chystám na C5 Malvern.

Gratuluju.

Jsi jeden z mála, kterým se nový logo líbí.

 

Mě se třeba na C5,C1 líbí. Na Tridentech se mi už moc nelíbí. 

Ty Tridenty ještě zvaž, kupoval jsem je kamarádovi a na potápky jsou to dost leštěnky.

 

tieto su perfektne

 

c60-43add1-sokwo-bo_fr.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluji k hodinkám, jsou krásné a ten stojek - paráda :-) 

 

Shodou okolností jsem dneska psal Wardovi, ohledně toho, jestli bude nějaká akce na Tridenty a tohle mi odpověděl: 

 

...without saying too much, I would advise delaying a purchase until the first week of September, and there might be something we can do...

 

Takže s nákupem bych počkal na první zářijový týden, kdy snad budou Tridenty k mání se slevou :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já do nich šel v prosinci při výprodeji i nyní. Za plnou cenu bych je asi nekupoval, pokud bych je nějak moc nepotřeboval mít hned. Čekám co bude v září ve slevě. Potapky nechci. Spíš C5 nebo Trident Vintage.

Jinak Wardů bych se vůbec nebal.

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inak teraz uplne off topic - resp uplne bez ohladu na znacku hodiniek:  NACO si ludia kupuju potapacske hodinky, ked aj tak sa nepotapaju?!?

 

OK OK - chapem - su vodoodolne - cize pouzitelnejsie pre viac zivotnych situacii ako oblekovky. Hoci radsej by som si kupil "normalne" hodinky - bez tej otravnej - pre mna nepouzitelnej lunety - ale s WR 200m napr.

 

Ale este dalsi extrem - pilotky? Kolko promile pouzivatelov pilotuju lietadlo? 0,000002? Tak naco? Pre nepilota - ziadna pridana hodnota. Hrame sa na nieco? Nechapem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inak teraz uplne off topic - resp uplne bez ohladu na znacku hodiniek: NACO si ludia kupuju potapacske hodinky, ked aj tak sa nepotapaju?!?

 

OK OK - chapem - su vodoodolne - cize pouzitelnejsie pre viac zivotnych situacii ako oblekovky. Hoci radsej by som si kupil "normalne" hodinky - bez tej otravnej - pre mna nepouzitelnej lunety - ale s WR 200m napr.

 

Ale este dalsi extrem - pilotky? Kolko promile pouzivatelov pilotuju lietadlo? 0,000002? Tak naco? Pre nepilota - ziadna pridana hodnota. Hrame sa na nieco? Nechapem.

To je stejně debilni argumentace, jako ze mas přezdívku Violator, když nejsi zadnej násilník. Tak naco? Hrame sa na nieco? Nechapem.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je stejně debilni argumentace, jako ze mas přezdívku Violator, když nejsi zadnej násilník. Tak naco? Hrame sa na nieco? Nechapem.

 

Depeche_Mode_-_Violator.png

 

chapeme?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...