Přejít na obsah

Chr. Ward C1 Grand Malvern Power Reserve


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 58
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Inak teraz uplne off topic - resp uplne bez ohladu na znacku hodiniek:  NACO si ludia kupuju potapacske hodinky, ked aj tak sa nepotapaju?!?

 

OK OK - chapem - su vodoodolne - cize pouzitelnejsie pre viac zivotnych situacii ako oblekovky. Hoci radsej by som si kupil "normalne" hodinky - bez tej otravnej - pre mna nepouzitelnej lunety - ale s WR 200m napr.

 

Ale este dalsi extrem - pilotky? Kolko promile pouzivatelov pilotuju lietadlo? 0,000002? Tak naco? Pre nepilota - ziadna pridana hodnota. Hrame sa na nieco? Nechapem.

 

Na to je jednoducha odpoved - ISO6425 - najit a precist  ;) Jinak krome prakticke stranky veci je to otazkou i vkusu, nekomu se zkratka potapky libi... A luneta ma i prakticke vyuziti, i kdyz nejsi pod vodou,  a to napr. rychleho odpoctu casu :snorkle:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi ten off-topic je zbytečnej. Pojďme se věnovat těmto krásným hodinkám a věcem s nimi soivisejícím

 

ano je - ani som  netusil, ze to vyvola tolko vasne a kolkym ludom som stupil na kurie oka :)  a pritom to bola len recnicka otazka :D asi tu mame vela obyvackovych/kuchynskych "potapacov" a "pilotov" :D

 

 

btw aj tak sa mi pacia tie Tridenty - hoci maju lunetu :) Ale paci sa mi ten guilloche. A hlavne su pre na funkcne - mohol by som s nimi plavat.

 

 

ale pilotky si kupovat nejdem - naposledy som letel ako pasazier zo Sardinie muinulôy tyzden a tam by mi boli ozaj nanic a ako "pilot" som letel naposledy z Historografie asi pred 15 rokmi. Tvrde pristatie to bolo pokial si pamatam :)

 

ale pozeram, ze tu na chronomagu je kompletny Ryanair (etc) staff ktory pilotky prose POTREBUJE :)))))

 

jaaaaj ľudkovia - spamätajte sa.

 

 

btw od 23.08.2017 vecera - doteraz mi dali +0,5 sec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vole, vždyť to je jejich věc, že někdo nosí pilotky, co furt řešíš?!

Na to je nějaký zákon, že pilotky musí nosit piloti popř. stevardi? A když máš lunetu na hodinkách, tak musíš mít doma v rohu bomby na potápění?!

 

Mě se taky nelíbí všechny hodinky světa, ale nekádruju...Teda jo, někdy setřu kamarády v partě, že nosí dětské hodinky apod., ale to je jen ironie pro lidi, které znám a oni mi to vracejí stejnou mincí.

Upraveno uživatelem marosh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vole, vždyť to je jejich věc, že někdo nosí pilotky, co furt řešíš?!

Na to je nějaký zákon, že pilotky musí nosit piloti popř. stevardi? A když máš lunetu na hodinkách, tak musíš mít doma v rohu bomby na potápění?!

 

Mě se taky nelíbí všechny hodinky světa, ale nekádruju...Teda jo, někdy setřu kamarády v partě, že nosí dětské hodinky apod., ale to je jen ironie pro lidi, které znám a oni mi to vracejí stejnou mincí.

 

ukľudni sa Cicúšik - aby ti nepraskla žilka na čele - ja som len napísal, čo sa páči / nepáči mne a dal som MOJE dôvody - snáď by si to mohol zvládnuť. Ak nie - chryzantémy si OK?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluji k hodinkám, jsou krásné a ten stojek - paráda :-) 

 

Shodou okolností jsem dneska psal Wardovi, ohledně toho, jestli bude nějaká akce na Tridenty a tohle mi odpověděl: 

 

...without saying too much, I would advise delaying a purchase until the first week of September, and there might be something we can do...

 

Takže s nákupem bych počkal na první zářijový týden, kdy snad budou Tridenty k mání se slevou :-)

 

 

Na Christopher Ward fóru se spekulovalo o tom, že by mělo vyjít nový číslo toho jejich časopisu a s ním by přišly zase nějaký vouchery. Což vidím jako nejpravděpodobnější možnost. Jinak Chris těch zásilek do Čech bude posílat víc. Taky plánuju udělat si menší radost. :D

 

@violator

Nádherný hodinky, konečně měl někdo ty "koule" si je pořídit. Koukám po nich od první chvíle.

 

Ale chtělo by to víc fotek. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ukľudni sa Cicúšik - aby ti nepraskla žilka na čele - ja som len napísal, čo sa páči / nepáči mne a dal som MOJE dôvody - snáď by si to mohol zvládnuť. Ak nie - chryzantémy si OK?

 

Hele, ty chytráku, já se s Tebou bavím slušně, tak tu moc nevyskakuj s nějakými slovenskýma kozama. Ty TVOJE důvody dáváš do kontextu, že všichni, kdo nosí pilotky musí být piloti a když ne, tak jsou kreténi, tak se nediv.

Upraveno uživatelem marosh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje důvody pro potápky jsou následující. Jsem ještě relativně mladý člověk, takže na oblekovky mám času dost. Kdybych se společensky nějak více exponoval, tak to by byla jiná, ale na funkci prezidenta ještě nemám potřebný věk (jednou to ale jistě přijde). Navíc pohled mladé a půvabné prodavačky v klenotnictví při zmínce o tom, že hledám společenské hodinky byl více než výmluvný...

 

Oblek až tak moc nenosím, naopak při práci dost částo potřebuji hlídat uběhlý čas, k čemuž je luneta na potápkách vhodná. Potápky beru jako robustní a odolné hodinky pro každodenní nošení, což je jejich další plus. Nikdy jsem se nepotápěl a nikdy se snad ani potápět nebudu (leda tak k finančnímu dnu, pokud si začnu něco s hodinkami). Pro mě za mě, ať si každý nosí co chce, hlavně ať mu to dělá radost ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, ty chytráku, já se s Tebou bavím slušně, tak tu moc nevyskakuj s nějakými slovenskýma kozama. Ty TVOJE důvody dáváš do kontextu, že všichni, kdo nosí pilotky musí být piloti a když ne, tak jsou kreténi, tak se nediv.

 

vyzuj si tie svoje biele fusakle zo sandalov a pozri sa pod seba co znamena SLUSNE odpovedat (vid Pavel87) - potom sa mozeme dalej bavit, maroško-pilotko...

Upraveno uživatelem violator
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Historie  náramkových hodinek je spojena s historií letectví. Byla to firma Cartier, která pro francouzského letce Santos Dumonta v roce 1904 vyrobila první  hodinky na ruku. Firmy, které produkují letecké hodinky, stojí za celou řadou hodinářských patentů, Fortis vyrobil první hodinkové automaty, Gaston Breitling vyrobil v roce 1915 první chronograf. Od 30. let se letecké hodinky vyznačovaly přehledným a čitelným designem,  který se stal ikonickým pro svoji praktičnost odečítání času.  Je to naprosto stejné, jako v každém jiném segmentu průmyslového designu  se najde čas od času vzhled, který inspiruje výrobce na několik desetiletí dopředu - B-Uhr. . Letectví jako symbol překonání odvěké touhy člověka ovládnout prostor, pro který nebyl zrozen, je inspirací pro umění a důkazem vyspělosti lidského ducha. Odkazují se k tomu už řecké báje (Daidalos a Ikaros). Touha letět inspirovala největší génie lidské společnosti - Leonardo da Vinci. Představa létání je romantickou prospekcí snů mnohých lidí po oproštění se od tíže reality všedního života. Tohle všechno mohou být atributy, proč člověk, který není aktivním pilotem, si koupí letecké hodinky a těší se z nich. Ale pochybuji, že jsi schopný z toho  něco pobrat,  zatím se tady předvádíš jak arogantní sprostý blb   :)

Upraveno uživatelem Honza.manta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inak teraz uplne off topic - resp uplne bez ohladu na znacku hodiniek:  NACO si ludia kupuju potapacske hodinky, ked aj tak sa nepotapaju?!?

 

OK OK - chapem - su vodoodolne - cize pouzitelnejsie pre viac zivotnych situacii ako oblekovky. Hoci radsej by som si kupil "normalne" hodinky - bez tej otravnej - pre mna nepouzitelnej lunety - ale s WR 200m napr.

 

Ale este dalsi extrem - pilotky? Kolko promile pouzivatelov pilotuju lietadlo? 0,000002? Tak naco? Pre nepilota - ziadna pridana hodnota. Hrame sa na nieco? Nechapem.

 

Pán je asi velký znalec. :eek:

Já osobně nosím skoro výhradně jen potapěčské hodinky a potápím se skoro denně doma ve vaně.

Pilotky mne moc neberou, ale stejně si ke mně jedny našly cestu a rád je občas nosím i když létám jen jako pasažér.

A nepřipadá mi na tom nic špatného. Každý ať si nosí, co se mu líbí.

Možná bych doporučil napřed trochu popřemýšlet a teprve potom něco napsat. :cool02:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...