Přejít na obsah

Chr. Ward C1 Grand Malvern Power Reserve


Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • Odpovědi 58
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pán je asi velký znalec. :eek:

Já osobně nosím skoro výhradně jen potapěčské hodinky a potápím se skoro denně doma ve vaně.

Pilotky mne moc neberou, ale stejně si ke mně jedny našly cestu a rád je občas nosím i když létám jen jako pasažér.

A nepřipadá mi na tom nic špatného. Každý ať si nosí, co se mu líbí.

Možná bych doporučil napřed trochu popřemýšlet a teprve potom něco napsat. :cool02:

ano - som velky znalec. preto nenosim potapacske alebo letecke hodinky do prace alebo dokonca do obleku - lebo je to cista sedlacina (tak ako chodit po meste v teplakoch alebo crocsoch do divadla).

 

uprimne je mi jedno kto si da co na ruku, ale nechapem preco budi take vasne ten fakt, ze napr ja si myslim, ze letecke hodinky pre nepilotov su smiesne a zrele na psychoanalyzu (mamiiii, ked budem velky tak budem pilotom dobre? ... ano Jozko kludne, a ked nebudes pilotom, tak si aspon kupis pilotske hodinky a budes robit vrrrrrm vrrrm pri pive). je to tu fakt zakazane? alebo len sa to nehodi? preto nie som dostatocne svetaznaly? hmmm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano - som velky znalec. preto nenosim potapacske alebo letecke hodinky do prace alebo dokonca do obleku - lebo je to cista sedlacina (tak ako chodit po meste v teplakoch alebo crocsoch do divadla).

 

uprimne je mi jedno kto si da co na ruku, ale nechapem preco budi take vasne ten fakt, ze napr ja si myslim, ze letecke hodinky pre nepilotov su smiesne a zrele na psychoanalyzu (mamiiii, ked budem velky tak budem pilotom dobre? ... ano Jozko kludne, a ked nebudes pilotom, tak si aspon kupis pilotske hodinky a budes robit vrrrrrm vrrrm pri pive). je to tu fakt zakazane? alebo len sa to nehodi? preto nie som dostatocne svetaznaly? hmmm.

Tak já byl u moře a potapky mi chyběly, i když jsem se nepotapel, ale k moři to tak nějak patří. Pilotky mám taky, protože mám rád letectví. Oblekovky mám taky, protože nosím oblek.

Tvé příspěvky jsou příliš útočné a postrádají smysl.

Nosis jeany? A víš, k čemu původně sloužily? Prostě je to taková zkratka, symbol. Nevím co na tom nechápeš. Vypadá to, že jsi zakomplexovany spíše Ty.

Jinak mě mrzí, že se k tak krásným hodinkám vede taková nedustojna debata

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chr. Ward C1 Grand Malvern Power Reserve jsem si taky chtěl koupit, protože se mi moc líbily. Jenom mám obavu do jaké skupiny bych byl potom zařazenej. Ne mezi piloty, ne mezi potapěče, ne mezi oblekáře.. ale jak uču vyjádření zakladatele tohoto vlákna, tak asi jedině mezi pitomečky

Upraveno uživatelem (z)denny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Níže podepsaní lékaři bazírují na vrozeném kreténismu Josefa Švejka vyjadřujícího se slovy: Ať žije císař František Josef I., kterýžto výrok úplně stačí, aby osvětlil duševní stav vyšetřovaného jako notorického blba...

 

 

No nic, Wardy mi zase začínají chybět, počkám na slevy a uvidím... možná dám SH21 ještě jednou šanci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Chr. Ward C1 Grand Malvern Power Reserve jsem si taky chtěl koupit, protože se mi moc líbily. Jenom mám obavu do jaké skupiny bych byl potom zařazenej. Ne mezi piloty, ne mezi potapěče, ne mezi oblekáře.. ale jak uču vyjádření zakladatele tohoto vlákna, tak asi jedině mezi pitomečky

 

 

Níže podepsaní lékaři bazírují na vrozeném kreténismu Josefa Švejka vyjadřujícího se slovy: Ať žije císař František Josef I., kterýžto výrok úplně stačí, aby osvětlil duševní stav vyšetřovaného jako notorického blba...

 

 

No nic, Wardy mi zase začínají chybět, počkám na slevy a uvidím... možná dám SH21 ještě jednou šanci...

 

 

No vy chlapci, naozaj budete veľkí fanúšikovia značky, keď sa necháte odradiť jediným človekom, ktorý vám nesedí do vášho primitívneho "svetonázoru". Vyzerá to tak, ze som si vybral naozaj dobre - vďaka za potvrdenie, blbečkovia  :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyo, sem si rikal ze mrknu na Wardy (kterych by to chtelo aj vic foto) a jak si tak ctu, takovy flame... Myslim ze by se na piloty/potapky nemelo divat striktne jako hodinky jen pro piloty, ci jen pro potapece. Kazde maji nektere aspekty pro ktere se v tom ci onom odvetvi uchytily (nebo pro nej byly vyvinuty), ale to neznamena, ze by si jejich vlastnosti nemohli uzivat jini. Potapky = prezdivka pro rubustni hodinky s pouzdry, do kterych se nedostane voda, da se na nich merit cas pomoci lunety a diky lumi a jednoduchym cifrum maji dobrou citelnost casu. Ted nekde v rozhovoru rikali, ze napr. kuchari si je oblibili - prave pro tyto funkce. Proc ne?

Pilotky - diky cerno bilym cifrum jsou top citelne, inspirovane mininalne zcasti budiky pristroju v kokpitu - ktere taktez musi byt dobre citelne. Vnimam je jako jednoduche hodinky s paradne citelnym cifrem, s mensi wr, diky cemuz muzou - ne vzdy jsou... - byt mensi. Vzdyt to je to, co od hodinek na kazdy den na litani venku chceme. Proc ne?

Moc bych se netrapil tim, jak to kdo skatulkuje, a uz vubec bych to nevykladal jako potapky=pro potapece a pilotky=pro piloty. To mi prijde ignorantni, neznale minulosti. A taky mi to prijde, ze aby vec - tedy hodinky - dobre plnily svou funkci - jen dobre, kdyz budou mit nektere z osvedcenych vlastnosti drive specializovanych nastroju, jen dobre.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...

A ake su? Si s nimi spokojny?

 

musim povedat, ze som naozaj spokojny. vyborne sa nosia a cas udavaju presny - maju sice tendenciu davat minus 3-4 sec denne ale viem to korigovat tym, ze ich postavim cca horizontalne na noc a tym sa to zrovna. takze dlhodoba presnost +-0 sec. plus su proste krasne  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...