Přejít na obsah

Někdo kdo dělá operativní leasing ?


Doporučené příspěvky

Není tady někdo mezi námi, kdo by uměl sjednat operativní leasing na obyčejnou fabii? Předpoklad je na tři roky s celkovým nájezdem 15 000 ročně. Jde mi o možnost spoluúčasti 1% a nakonfigurovat to tak, aby byly zahrnuty v ceně také servisní prohlídky a zimní gumy.

 

Nabídky ve vyhledávačích se cenově dost liší.

 

Díky za případné informace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podobný zadání pro FO (soudím dle nájezdu) mi splnila přímo Škodovka (Škoda bez starostí), nově umí libovolnou konfiguraci i se servisem, volitelný nájezd a spoluúčast v rozmezí 1-5%. Možná není nejlevnější (při třech letech jsem mesíčně na cca 1,75% z ceny auta), ale zatím jsem spokojený. Auto mám ještě ve výrobě, uvidíme až budu vracet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Dělal jsem operák 2 roky v Sixtu - nejlepší bude když si napíšeš vždy na kontakty poskytovatelů na stránkách (Sixt, ČSOB, Arval, Unicredit Auto Jarov atd. dnes to dělá snad každý).

Pošlou hromadu doplňujících dotazů protože jim budou chybět údaje :-(

Ceny se liší protože každý kalkuluje s jinou cenou auta, jiným druhem servisu, spoluúčasti a dalších parametrech, které silně ovlivňují výslednou cenu. Je tedy lepší jim napsat a řešit to napřímo než takhle kdo by coby. Úrokové sazby, ceny pojištění a servisu mají všichni stejný jen je otázka co to obsahuje resp. co neobsahuje. Zkusil bych Auto Jarov a SIxt. ty měli vždy přijatelný ceny :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Nazdar chlapci, mel bych dotaz. Kdyz si vezmu auto na 4 roky, tak je to vyrazne levnejsi. Je v tom nejaky hacek krom toho, ze budu jezdit dyl v jednom aute? Jezdit ve vice jak 3 roky starym aute mi fakt nevadi, pokud mam v cene servis atd.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar chlapci, mel bych dotaz. Kdyz si vezmu auto na 4 roky, tak je to vyrazne levnejsi. Je v tom nejaky hacek krom toho, ze budu jezdit dyl v jednom aute? Jezdit ve vice jak 3 roky starym aute mi fakt nevadi, pokud mam v cene servis atd.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

To je kvůli zustatkovym hodnotám. Trh je presyceny mladými ojetinami a proto společnosti nabízející OL nebo FSL zvýhodnuji delší smlouvy. Kdyby někdo chtěl řešit jiny model (Kia ceed) tak klidně napište.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Oživím tuto diskuzi. Budu potřebovat auto pro manželku, požadavky:

 

- All inclusive vč. pneumatik

- Automatická převodovka, bezpečný na vození dětí po Praze, klima je asi už všude

- Podpora Apple car play vítána

- 36 nebo 48 měsíců, co nejnižší měsíční splátka

 

Ideál asi koncern, aby když budu řídit já nebyla složitá adaptace. Co jsem koukal Fabie (skoro nic skladovýho není s DSG), Scala (asi zbytečně velký), Kamiq (asi zbytečně drahý), možná Polo. Koukal jsem i na elektrický Citigo, ale nabíjet bychom mohli jen u McDonald nebo kabelem ze sklepa a stát na chodníku, to nic moc. 

 

V operáku se vůbec nepohybuju, máte přehled co dneska vychází nejrozumněji?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus mrknout na www.driveto.cz. Docela dobrý výběr a podmínky.

 

 

Oživím tuto diskuzi. Budu potřebovat auto pro manželku, požadavky:

 

- All inclusive vč. pneumatik

- Automatická převodovka, bezpečný na vození dětí po Praze, klima je asi už všude

- Podpora Apple car play vítána

- 36 nebo 48 měsíců, co nejnižší měsíční splátka

 

Ideál asi koncern, aby když budu řídit já nebyla složitá adaptace. Co jsem koukal Fabie (skoro nic skladovýho není s DSG), Scala (asi zbytečně velký), Kamiq (asi zbytečně drahý), možná Polo. Koukal jsem i na elektrický Citigo, ale nabíjet bychom mohli jen u McDonald nebo kabelem ze sklepa a stát na chodníku, to nic moc. 

 

V operáku se vůbec nepohybuju, máte přehled co dneska vychází nejrozumněji?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...