Přejít na obsah

dr.sphinx - krátká těžká nemoc


Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • Odpovědi 555
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak on je to fakt jen blbý starý sloup, žádná pamětihodnost, co by stála moc za řeč. Pěkně na vás v ale v lese vybafne, je to zhruba tady ... houby není, je to ještě kousek SSV blíž ke spodnímu rohu Labutě, ale už jsem líný dělat další screenshot:

post-38718-0-53551400-1507293053_thumb.png

 

Seiko tool schůze

Pěkně pospolu, SD, Mech, baterkáče, soláráče.

post-38718-0-54596400-1507293323_thumb.jpg

 

Tříkila jsou nejkrásnější, tuňáky zas nejhustější, lanďáky pak nejchytřejší, soláry nejpraktičtější.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyborna sestava lekari! ;)

Na to misto se musim nekdy juknout, dikes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výjezdní ordinace se dá dohodnout, já mám Brno rád; tano: žasnu, ty jsi ještě v Praze někde nebyl? Ale je to fakt jen pitomý sloup :) . V okolí je ještě minimálně jedna super "pamětihodnost" podobného charakteru, někdy brzy.

 

Teď k věci: kdyby se z tool čtveřice měla půlka poroučet, které dvě by zůstaly? Já to mám docela rozhodnuté, ale rád se nechám inspirovat a případně si nechat vymluvit nějakou nepředloženost - teda pokud to někomu stojí za drahocenný čas.

Upraveno uživatelem dr.sphinx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Solary a Tuna baterka pryc, ale byt tebou tak kopnu do zadku jen ty solary ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar doktore. Kdych mel nejak radit, tak praktickych solaru je jako psu. Tech by mi lito nebylo. Jenze jejich prodejem v zasade nic neziskas, ze jo. Ty muzou lezet na policce sto let...nic to nezere, krom slunce teda, ale toho je docela dost. Trikila, tech je taky jakoze dost. Zadna raritka. Ovsem laskominka. Takze kdyby se ti po prodeji zachtelo vstoupit do teze reky, nebude problem. Ale je tady dostatecny reprezentativni vzorek, ktery by mel prumerne inteligentniho cloveka (vcetne doktoru) pred prodejem varovat. Jedincu kteri si je nakonec nekoupili podruhe (potreti, poctvrte...) je jako safranu. Tunaky. Baterka, ale tady mi vubec nevadi. Naopak! Ale mam je radeji v cerne. Takze prodat nerezaky a koupit Batmany. Stejne jsou na gume hezcejsi ;) No a jdeme do finale. Co ze nam to zbylo? Jo, Landaky... Hele, jsou to takovy divny, velky, neforemny zrudicky. Vysoky to je jak komin v Temeline. Tezky jak nakladni vlak. Korunku to nema...a jo, ma, ale kua uplne na blby strane! Dve hodinovy rucky. Hladovy oko. Navic je to jakysi nepodarek, nekde mezi baterkou, kineticem a automatem. Zmutovany hybrid! Jasny, nedostanes za ne moc, ale kdo by to chtel mit doma?! Ja ne! Ale zase abych nebyl uplna svine, za urcitych konkretnich podminek bych byl ochoten uvazovat, ze prodam Sinny a zbavim te jich. Takovy ja jsem karakter!

 

Toz tak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výjezdní ordinace se dá dohodnout, já mám Brno rád; tano: žasnu, ty jsi ještě v Praze někde nebyl? Ale je to fakt jen pitomý sloup :) . V okolí je ještě minimálně jedna super "pamětihodnost" podobného charakteru, někdy brzy.

 

Teď k věci: kdyby se z tool čtveřice měla půlka poroučet, které dvě by zůstaly? Já to mám docela rozhodnuté, ale rád se nechám inspirovat a případně si nechat vymluvit nějakou nepředloženost - teda pokud to někomu stojí za drahocenný čas.

Tak to je fajn. Prej se plánuje nějakej srázek, tak by ses mohl připojit. Myslím, že ne jen já bych tě tam rád viděl. :)

Rád bych ti i poradil, co si nechat a co pustit, ale jak na tu sestavu tak koukám, všechny mají něco do sebe a musel bych je všechny mít osobně, abych mohl zodpovědně poradit a stejně by to bylo čistě subjektivní.

Bude to o volbě srdcem, předpokládám. :)

Asi bych ale pustil ty solary.

Upraveno uživatelem MíraMíra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja myslim, ze at prodas co prodas, za chvili ti to zacne chybet a budes to zase shanet. Takze byt tebou, neprodaval bych asi ani jedny. Nebo jinak... udelej si takovou soukromou hitparadu a zaznamenavej si cetnost, jak moc ktere nosis... a prodej ty na 4. miste. Ale plan A je lepsi, myslim... vsechny si nech. :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...Trikila, tech je taky jakoze dost. Zadna raritka. Ovsem laskominka. Takze kdyby se ti po prodeji zachtelo vstoupit do teze reky, nebude problem. Ale je tady dostatecny reprezentativni vzorek, ktery by mel prumerne inteligentniho cloveka (vcetne doktoru) pred prodejem varovat. Jedincu kteri si je nakonec nekoupili podruhe (potreti, poctvrte...) je jako safranu...

 

Jo, Landaky... Hele, jsou to takovy divny, velky, neforemny zrudicky. Vysoky to je jak komin v Temeline. Tezky jak nakladni vlak. Korunku to nema...a jo, ma, ale kua uplne na blby strane! Dve hodinovy rucky. Hladovy oko. Navic je to jakysi nepodarek, nekde mezi baterkou, kineticem a automatem. Zmutovany hybrid! Jasny, nedostanes za ne moc, ale kdo by to chtel mit doma?! Ja ne! Ale zase abych nebyl uplna svine, za urcitych konkretnich podminek bych byl ochoten uvazovat, ze prodam Sinny a zbavim te jich. Takovy ja jsem karakter!

Ano, u tříkil doktor rovněž postřehl, že prodej je zpravidla jen overtúra dalšího nákupu, ale zase to jsou prachy hned na stole, žejo.

 

A jo, Lanďáky jsou na blití, fakt jen pseudomechaniky pro xenomorfní zrůdy,  ozvi se a dostaneš je za odvoz, možná se ale vyšplhá manipulační poplatek.

 

... udelej si takovou soukromou hitparadu a zaznamenavej si cetnost, jak moc ktere nosis... a prodej ty na 4. miste. Ale plan A je lepsi, myslim... vsechny si nech. :lol2:

Statistiku nošení mám alespoň na prvních dvou místech zmapovanou. Virbl, činel ... 1. SBDN013 2. SBDX017, čili antipebe výsledek :) Jestli to tak dopadne ale nevím.

 

Jinak máte samozřejmě pravdu všichni.

 

Jinak dneska místo práce zábavnější aktivita:

post-38718-0-79723200-1507561086_thumb.jpg

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OUT Seiko Kinetic SKA493P1. Tak jsem si ten Kinetic teda zkusil, zůstal jsem vůči němu tak nějak indiferentní, čili mi to situaci s Kinetic Lanďáky nijak neulehčilo, ale co naplat. Aspoň jsem si mohl blejsknout všechny Seiko pohony pohromadě:

post-38718-0-76746700-1508070720_thumb.jpg

Pro hnidopichy: na jednu stranu by tam Kinetic být nemusel (je to jen jiné nabíjení quartzu), na druhou stranu by tam mohl být i solár (je to taky jiné nabíjení quartzu). Navíc stejně nemám Thermic :)

 

Jo a ještě drobnost: bavily mě ty damaskozní ručičky:

post-38718-0-49315200-1508071231.pngpost-38718-0-96948300-1508071231.png

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to zkusíme s další tajemnou tyčovitou strukturou na území hl.m.:

post-38718-0-80572000-1508356849_thumb.jpg

Hint: asi rok zpátky se o tom místě trochu psalo v novinách v souvislosti s dalším maniakálním nápadem jedné městské části. Okolí (a ne, nesouvisí to s žádným nádražím):

post-38718-0-02290300-1508356958_thumb.jpg

A nakonec ještě dvě fotky milé společnosti:

post-38718-0-95139500-1508356996_thumb.jpg

post-38718-0-07872600-1508357035_thumb.jpg

Upraveno uživatelem dr.sphinx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta treti fotka nema chybu, fakt pekna.

S tou dnesni otazkou se necham podat, nevim :)

Jinak se mi ty soutezni otazky libi, bravo :clap:

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dyť to je zase jen další blbý sloup. Výhled je odtamtud takovýhle:

post-38718-0-97433100-1508508978_thumb.jpg

A bezprostředně pod sloupy (jsou dva) to vypadá takhle:

post-38718-0-91183700-1508509023_thumb.jpg

Celé to souvisí se sportem, který si s městem člověk běžně nespojí (brněnští kolegové ale taky jednu mívali).

 

A ještě něco k hodinkám:

 

Q: Co mají tahle Seika společného?

post-38718-0-63255700-1508509329_thumb.jpg

 

 

A:

post-38718-0-76465500-1508509405_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...