Přejít na obsah

dr.sphinx - krátká těžká nemoc


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 555
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Koscom ne - ten můj opravdu černý exemplář je překupovaný od místního kolegy z Londýna, s origo sponou byl tamní butik schopný to dodat pod podmínkou, že se hodinky donesou a sami to tam nasadí.

 

Kolují tu i ty modré - náhradní díl k SBGH257, objednávaný z Koscomu, ale ten se dodá a) beze spony a za bé modrý, žejo.

 

Diskuze k tomu je tady, vleče se i na další stránku, ta reference, co tam je, myslím sedí.

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/66906-kdo-má-jaké-grand-seiko/?p=2292318

 

Klidně bych se zkusil zeptat v Koscomu znova, doteď jsem nepochopil, proč Londýn jo a Praha ne.

tak mi napsali ze tuto ref jejich sklad nahradnich dilu nezna
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z baselworldu ti skocim sem do temy: mal si uz nejake GS SD aj na dobrovolnej prehliadke, vymene tesneni, atd. alebo to "stastie" ta este nepostretlo?

Ještě mě to čeká. Když už to ale jde na baterku do Reichu, čekal bych výměnu plus WR (jasně), pak ještě přeměření asservissement a zkontrolovaný EOL, jestli se spustí, jak má.

 

 

 

Aha. Tu modrou našli podle reference hodinek, ale asi jim tyhle nezávislý akce už nechtějí trpět. Například si dneska tu slavnou lunetu k diverům (která je nekeramická, aby byla dostupná, prý) už nesmějí objednat jako náhradní díl, musí to poslat a stojí to devítku, ptal jsem se.

tak mi napsali ze tuto ref jejich sklad nahradnich dilu nezna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě mě to čeká. Když už to ale jde na baterku do Reichu, čekal bych výměnu plus WR (jasně), pak ještě přeměření asservissement a zkontrolovaný EOL, jestli se spustí, jak má.

 

 

 

Aha. Tu modrou našli podle reference hodinek, ale asi jim tyhle nezávislý akce už nechtějí trpět. Například si dneska tu slavnou lunetu k diverům (která je nekeramická, aby byla dostupná, prý) už nesmějí objednat jako náhradní díl, musí to poslat a stojí to devítku, ptal jsem se.

Jsme si to posrali samy- pořád jsme chválili jak je Seiko levný, jak má levný a dostupný náhradní díly, tak si kluci šikmoocí řekli, že takhle to dál nejde a inspirovali se u kluků s korunkou. Těm to koneckonců funguje dobře ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsme si to posrali samy- pořád jsme chválili jak je Seiko levný, jak má levný a dostupný náhradní díly, tak si kluci šikmoocí řekli, že takhle to dál nejde a inspirovali se u kluků s korunkou. Těm to koneckonců funguje dobře ne

Přesně, rozumný přístup ke klientům trpět nebudeme, instant se trefil s "panskými manýry". Je tam ale ten jemný rozdíl, že Seiko fakt není Rolex :)

 

Jinak tu baterku po zaruce snad zvladne kazdej ne? na co to posilat do de? btw ja baterku zenw ve fossilkach menim sam kdyz me k tomu po par mesicich dokope.

Jasně, zvládne. I tu pokročilejší diagnostiku by mělo umět každé profi vibro, ale budiž, lepší, když ji udělají oni sami, taky nevidím do toho, co včechno oproti quartzu se standardním chodem dělá ten dvojí pulz jinak (a jak s tím servisně nakládat) a třeba můžeš potřebovat nové těsnění nebo něco.

 

SBGV007 se Koscomu teda vyhnou obloukem (navíc nejsou od nich, takže bych pěkně cáloval), velký servis snad zatím nehrozí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem vůbec těžkej případ...šedá myš nakupující ve slevách po obchoďácích, čímžto pádem i socka, pedofilní kokot a blázen se sklony k alkoholismu. Ale dá se s tím žít ;)

K té výměně baterie u GS, no není to moc posun vpřed. Jestli to Německo zvládají za tři dny tak fajn, ale deset minut v Koscomu mně přišlo tak nějak lepčích. Není to nějaký nový způsob jak z hejla vytáhnout nějakou kačku? Na kolik ta štrapáce vyjde? A jaký měření a servisní úkony...píšou servisní interval 50 let...nebo to už neplatí???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Servisní interval 50 let je chujovina. Jediné, co TEORETICKY vydrží 50 let, je olej v té super-tuleňované chatičce, Seiko se tím nijak netají, servisní interval doporučují pár let, jako všichni ostatní.

 

Štrapáce vyjde na 0,-, mám je od nich. Jinak dvěstě něco (i s tím Německem - MRK MRK MRK).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně (pro Karlose apod. zajímavá situace - strašej mě (pomóc!) nebo strašej mi (v hlavě)) fakt strašej ty Citizen One, za pokus nic nedám :)

 

 

Bé je správně, ale zaváhal jsem. 

https://www.helveti.cz/citizen-eco-drive-one-ar5000-50e

Dobrý den,

chápu, že 30 procent dolů je už dost. Dali byste 40%? Pokud jo, klidně si pro ně zítra přijdu.

Omlouvám se za drzý dotaz, chornomagoři jsou hronzný děvky/svině.

Omlouvám se za hrubé výrazy a očekávám, že mě vykážete do příslušných míst.

Jak však praví klasik, líná huba, holé neštěstí.

Díky za jakoukoli reakci,


dr. sphinx

 

edit: jo, nějaká plzeň odpoledne byla :)

Upraveno uživatelem dr.sphinx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně (pro Karlose apod. zajímavá situace - strašej mě (pomóc!) nebo strašej mi (v hlavě)) fakt strašej ty Citizen One, za pokus nic nedám :)

 

 

Bé je správně, ale zaváhal jsem.

https://www.helveti.cz/citizen-eco-drive-one-ar5000-50e

 

Dobrý den,

 

chápu, že 30 procent dolů je už dost. Dali byste 40%? Pokud jo, klidně si pro ně zítra přijdu.

 

Omlouvám se za drzý dotaz, chornomagoři jsou hronzný děvky/svině.

 

Omlouvám se za hrubé výrazy a očekávám, že mě vykážete do příslušných míst.

 

Jak však praví klasik, líná huba, holé neštěstí.

 

Díky za jakoukoli reakci,

 

dr. sphinx

 

edit: jo, nějaká plzeň odpoledne byla :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...