Přejít na obsah

dr.sphinx - krátká těžká nemoc


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 555
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Neee,to až našetřím na RLX, pak tu bouchnu dveřma :-)) Jen mi to nějak nejde, už málem a zase je zdražej :-))

Ale vážně, měl jsem na ruce 43 Sea Dweller a trochu mi změkly nohy. První RLX z kterých jsem mimoň skoro jako z 600 kil.

 

Jinak gratulace k Sinn dobrému konci ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

43 SD jsem se hrozně bál. U Seika to člověka nakonec stejně vždycky táhne k plnotučnejm modelům, jako potápky jsou SD technicky samozřejmě víc než suby, tak jsem měl obavy, že to bude u R podobný a budu muset mít ty "lepší".

 

Když jsem je měl možnost zkusit, ulevilo se mi - už jsou hodně velký, postrádají, jak jsou obyč suby tak akorát vyvážený, malý a přitom velký, kompaktní a přitom hmotnostně i vizuálně podstatný. Samozřejmě myslím keramiky.

 

Co by mohlo fungovat je ta předchozí nekyklopová 40mm SD generace - ale když se daly koupit, ještě mě to nezajímalo. Třeba někdy. To se pořád trochu bojim :)

Upraveno uživatelem dr.sphinx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je fakt že s tou velikostí je to ošidné. Tuňáky jsou komfortní ale od vánoc jsem měl na ruce jen SKX a zvykl jsem si rychle. A najednou mi tuny málem urvaly ruku :-) Samozřejmě 5 minut a o.k. Ale už vím, že velikost není to nejdůležitější :-)) Ty SD 40 můžou být fajn, ale Suby mě neberou. Zní to jako rouhání, ale fakt ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, suby jsou blbost ... a najednou nejsou :) Ani blbost, ani dostupný :)

 

Jako GSák běžně lidem říkám - a taky mi to říkají - že GSa si člověk kupuje jen pro sebe. OK, aáale.. se subama (moderníma) to je stejný, ne-li horší:

 

  • hodinkově nepolíbená veřejnost - sere pes
  • hodinkově částečně políbená veřejnost - fejky
  • hodinková veřejnost typ A - Rolby jsou statusovej symbol pro zmrdy
  • hodinková veřejnost typ B - Opovrhuju přístupem značky, Rolby, který mám, radši prodám
  • hodinková veřejnost typ C - Keramiky jsou na hovno, plech FTW
  • hodinková veřejnost typ D - Rolby jsou pro stádní hovada, kdo má na drahý voče, nekoupí si Rolby
  • hodinková veřejnost typ E - a tady to beru - neantireflex, kyklop (to je ale osobní preference, já se naučil ho mít na subech rád)
  • hodinková veřejnost typ F - taky beru - jsou to předražený mrtky, navíc pro civilistu obtížně dostupný, hurá pro Seika/Ceriny/Orisy/Mida...

Ten seznam není vyčerpávající, mohl bych pokračovat s G, H, ale abych to shrnul: pro nehodinkovce jsou suby irelevantní, pro hodninkovce taky (prostě suby, no a co).

 

Prostě se ti musí líbit :)

 

 

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, suby jsou blbost ... a najednou nejsou :) Ani blbost, ani dostupný :)

 

Jako GSák běžně lidem říkám - a taky mi to říkají - že GSa si člověk kupuje jen pro sebe. OK, aáale.. se subama (moderníma) to je stejný, ne-li horší:

 

  • hodinkově nepolíbená veřejnost - sere pes
  • hodinkově částečně políbená veřejnost - fejky
  • hodinková veřejnost typ A - Rolby jsou statusovej symbol pro zmrdy
  • hodinková veřejnost typ B - Opovrhuju přístupem značky, Rolby, který mám, radši prodám
  • hodinková veřejnost typ C - Keramiky jsou na hovno, plech FTW
  • hodinková veřejnost typ D - Rolby jsou pro stádní hovada, kdo má na drahý voče, nekoupí si Rolby
  • hodinková veřejnost typ E - a tady to beru - neantireflex, kyklop (to je ale osobní preference, já se naučil ho mít na subech rád)
  • hodinková veřejnost typ F - taky beru - jsou to předražený mrtky, navíc pro civilistu obtížně dostupný, hurá pro Seika/Ceriny/Orisy/Mida...

Ten seznam není vyčerpávající, mohl bych pokračovat s G, H, ale abych to shrnul: pro nehodinkovce jsou suby irelevantní, pro hodninkovce taky (prostě suby, no a co).

 

Prostě se ti musí líbit :)

 

PODEPISUJI - bez výhrad :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako GSák běžně lidem říkám - a taky mi to říkají - že GSa si člověk kupuje jen pro sebe.

Dopuručuju diskuzi na HODINKEE k těm modrým limitkám. Dost jsem se pobavil u některých příspěvku, ale přesně vystihují tvůj příspěvek. Je to ve stylu ?přece se nevyplatí platit takové peníze za GS když 99% okolí nepozná, ze jsou tak drahé? nebo ?proč bych měl kupovat quartz GS za 3800 když Longines VHP stojí jenom 1000 a mají taky 5s/rok?. Ale naštěstí je dost i takových, kteří už vědí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...