Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • Odpovědi 41
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

Dlouho jsem nezažil tak vtipnej obchod, kdy jsem na Oldu tlačil a směřoval si ho tam kam jsme chtěl, při setkání mi řekl v podstatě totéž, že se bavil jak se nechal vláčet. Obchod byl plní místních "cliche" jako jak jednou zapochybuješ už vnitřně víš, že je stejně prodáš, no abych se tu nerozepisoval, obchod výbornej a pokec při prodeji o všem možným, takže doufám, že zase někdy něco spolu upečem

díky:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsíci...

Plusy:

  • - môj prvý nákup cez chronomag a Olaf  hned nasadil laťku pozitívne vysoko   :)
  • - dohoda aj osobné stretnutie prebehlo reibungslos ako na polodrahokamoch...  verím v ďalšie stretnutie, je to vždy radosť spoznať pri krmelci niekoho z vlastného druhu  :cheers:

 

Minusy: 

  • - predávajúci mi tie hodinky predal  aj napriek tomu, že mu bolo úplne jasné, že už ďalšie divery nepotrebujem...   :helpsmilie:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vše jak má být. Skvělá domluva, příjemné setkání, sice na rychlo, ale asi to ještě zopakujeme! Přesně, jak píše Moty, pár místních cliché se taky konalo - já vím, že bych si měl už dát pauzu, ale.... nejde to, ještě jeden kousek a pak už budu happy. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...