Jump to content

Longines Avigation BigEye

Recommended Posts

• Replies 43
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sakra, valjoux 7750 v plne sile ...

Tak edit - kalibr je  ETA Valgranges A07.L21

Edited by Kid_A

Tak na tyhle krásný tlustoprdky aby už šil člověk košile u krejčího. Úplně ho slyším... na které straně ty Lonžíny ponášíte? :D

Edited by martar

Koukám, že na hodinkee neměli koule vyfotit wristshot hezky z boku... jediná fotka hodinek, kde jsou zabraný trochu ze strany, je z lehkýho nadhledu a ještě dýnko tone ve stínu :)

Martine, pozadal jsem jednoho cloveka na instagramu o fotku z boku a srovnal je s moonama a nebylo to tak spatny. Bohuzel tu fotku neumim stahnout

Tak jasně, jsou i mnohem vyšší hodinky - já narážím spíš na to, jak brutálně a surově vypadá levý bok těchhle jinak povedených hodinek. Žádné optické odlehčení, žádné vybrání, radius, rozdílnej finiš... prostě kulatina s brusem, ze který nepříliš elegantně trčí užší nožičky. Předpokládám (a doufám), že je to daň za inspiraci historickým modelem, ale hezké to podle mne není. A přitom levý bok hodinek má člověk v létě před očima furt.

Edit: jinak super fotka - díky. Tyhle real srovnávačky člověku řeknou víc než deset produktovejch fotek

Edited by martar

Tak jasně, jsou i mnohem vyšší hodinky - já narážím spíš na to, jak brutálně a surově vypadá levý bok těchhle jinak povedených hodinek. Žádné optické odlehčení, žádné vybrání, radius, rozdílnej finiš... prostě kulatina s brusem, ze který nepříliš elegantně trčí užší nožičky. Předpokládám (a doufám), že je to daň za inspiraci historickým modelem, ale hezké to podle mne není. A přitom levý bok hodinek má člověk v létě před očima furt.

Edit: jinak super fotka - díky. Tyhle real srovnávačky člověku řeknou víc než deset produktovejch fotek

pekne popsano. A souhlas - tahle surovost velkych ploch je pro longines typicka. Matne vzpominam, ze hydroconquesty mely ten bok taky takovej
  • 2 weeks later...
  • 2 years later...

Podla mna su to jedny z najkrajsich kuskov od Longines

Souhlas. Zrovna na ne koukam, ale vzdy me ta vyska odradi, jako skoro u kazdych mechanickych chroni. Nosi je ted nekdo tady?

• 4 weeks later...