Přejít na obsah

Sinn EZM 1.1 Mission Timer


dr.sphinx

Doporučené příspěvky

Já jsem se nahoře uchýlil ke zde populární modalitě "chronomagor v nesnázích", ale ještě, něž jsem to odbouchnul, už jsem věděl, že ty hodinky u mě nemají šanci, určitě ne ve svojí cenové hladině. Samozřejmě akceptuju, že pokud se někdo nadchne a má na to, není co řešit, nechci z toho dělat 62MAS diskuzi, i když by se styčné plochy našly.

 

Já asi ještě furt naivně žiju ve době, kdy limitka znamená deset až dvacet procent navrch k základnímu modelu. "Základní" EZM13 chrona se SZ02 a 500m WR stojí i na tahu míň než půlku těchhle (OK třináctky nemají tegiment, ale to zas fakt není konec světa). A za sedmdesát litrů navíc mi centrální minutovka fakt nestojí.

 

Proč to není v titanu je záhada, budou neforemné i kvůli těm tlačítkům (dobře, k modelu to patří). Tah si člověk musí dokoupit (s tegimentem nejspíš další desítka navrch), taky bych skoro čekal, že za ty prachy do toho nacpou i ten diapal a osobně vám to dipl. ing. Schmidt doveze domů.

Upraveno uživatelem dr.sphinx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela jsem doufal, že to Sinn někdy udělá.

 

Těch 4800 USD je ale trochu za čáru, myslím. Luneta bude asi taky taková ta s plastovým chodem, tak teď nevím.

attachicon.gifScreen Shot 2017-09-01 at 17.34.07.pngattachicon.gifScreen Shot 2017-09-01 at 17.34.35.png

Pomůžete mi někdo tím, že te totálně ztrháte? Dík :)

 

Niet čo trhať. Sú výborné a cena to posunie kam treba. Takže napríklad mňa posúva von z tohto vlákna s pocitom, že už som ich pustil z hlavy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a ty sesterský Damaska DC 80 jsou na tom taky tak draho? Ale jestli to opravdu vyvijeli spolu, tak to bude asi stejny level... Jen jine barvy.. :-)

 

Ja nemecky neumim.. Z FB diskuse k te Damasko verzi:

Sehr gut. Darauf kann man sparen. Der neue EZM 1.1 kostet fast das Doppelte.

 

Včera v 18:11

Damasko Uhrenmanufaktur odpoved:

Und vor allem mit hoher Fertigungstiefe.

Upraveno uživatelem petr_cha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z toho čo píšeš to vyzerá, že Damasko Hurenmanufaktur ich má za skoro polovičnú cenu, resp. Sinn za skoro dvojnásobok :)

 

edit: dole v diskusii je "Preis mit Lederband und Damest-Beschichtung 2780?", čiže kožka a damest.

Upraveno uživatelem McStinger
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak na ne porad koukam, fakt jsou pekne ale...to je asi vse. Prijdou mi uplne zbytecne, takove EZM 13 mi prijdou mnohem lepsi, maji perfektne citelny chronograf, rozmery a jako bonus je oproti EZM 1.1 k dispozici klasicka vterinovka :) Jasne, chteli aby to vypadalo jako lemania v EZM 1, jenze neni to lemania a neni to titan :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...