Přejít na obsah

Steinhart Ocean One 39


Fade

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 437
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Bohužel ne.. je to škoda ...

 

Všechno špatný je pro něco dobrý. Třeba se to nebude loupat, někdo s tím měl tady problém. Podle mne se lumi stejně obecně pro normální život přeceňuje, ale je to dobrý pro ty, co v noci hodinky nesundavaj. Třeba pro mne. Ale zas mě nebaví je nasvicovat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

Všechno špatný :)

Já s hodinkama taky spím a večer na ně většinou i bliknu baterkou.. Indexy s ručkama svítí krásně a je jasný, že svítící luneta je zbytečnost a že by šlo jen o efekt... A jen tak mimochodem, je zajímavý, že Stajny svítí o proti Seiku míň, nicméně Stajny jsou v 5 hodin ráno nejlíp čitelný... teda alespoň pro mě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Já s hodinkama taky spím a večer na ně většinou i bliknu baterkou.. Indexy s ručkama svítí krásně a je jasný, že svítící luneta je zbytečnost a že by šlo jen o efekt... A jen tak mimochodem, je zajímavý, že Stajny svítí o proti Seiku míň, nicméně Stajny jsou v 5 hodin ráno nejlíp čitelný... teda alespoň pro mě...

to by sa od chronomagora slusalo a patrilo, aby s hodinkami aj spal :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám stejnou zkušenost, dvakrát takovej cifr u Seik, šajn jak blázen, ale Štajny po x hodinách odečtu líp. Jsou takový čirejší, čitelnější v dobrym kontrastu.

Přesně tak. Na monstra musim kouknout víckrát, když jsou ručičky u sebe tak je to v podstatě nečitelné..

 

Jinak s novou lunetou, si je užívám jako bych je měl nový...

post-54174-0-00520900-1568996643_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...

Jsou to parádní hodinky.. chápu, že kolegy co mají hodinky podobný Stajnum, ale dali za ně 200k asi nenadchnou ale já jsem spokojenej.. Vylezl jsem s nimi nad Tišnov a cvaknul je při výhledu na něj... post-54174-0-64212700-1575215671_thumb.jpg

 

A dnešní den byly na ruce taky...

post-54174-0-46105900-1575215774_thumb.jpg

post-54174-0-47050400-1575216416_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...