Přejít na obsah

Steinhart Ocean One 39


Fade

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 437
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jsou to parádní hodinky.. chápu, že kolegy co mají hodinky podobný Stajnum, ale dali za ně 200k asi nenadchnou ale já jsem spokojenej.. Vylezl jsem s nimi nad Tišnov a cvaknul je při výhledu na něj... attachicon.gif IMG_20191130_141105.jpg

 

A dnešní den byly na ruce taky...

Jsou to dobre hodinky, recicky o kopirkach chudinek rolad jsou me, staremu anarchistovi u (.( ,ale sry nechapes to, dej tomu cas, bud zustanes ve stylu stand and fight on da stein nebo pujdes dal, coz ti doporucuju ;)

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

akurat som cerstvy majitel novych ocean one 39 a chcel by som sa opytat ako tazko sa otaca luneta na vasich steinoch. Je normalne ze nejde otocit prstami ale je potrebne hodinky dat dole z ruky a az potom pomocou oboch ruk (nechty na oboch palcoch dost trpia) ide ako tak tocit? Nie ze by som ju chcel pouzivat ale na citizenoch som takyto problem nemal a od novych steinhartov som taketo spravanie necakal. Popripade vychodi sa pouzivanim alebo odporucate reklamovat? V pripade reklamacie v chronoshope kde boli kupovane budu menit kus za kus alebo to vedia opravit? Rad by som bol nadalej majitelom tohto konkretneho kusu s Eta strojcekom :D

Dakujem vam za odpovede

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus je rozhýbat pod vodou a nebo na ně stříknout silokonovej sprej.. Ale pozor, ten sprej naleptává lepidlo co drží vložku. Ale po jednom střiku se nic nestane. Když jsem potřeboval odlepit starou vložku tak jsem ji stříkal a preparoval dva dny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Dělá se keramická luneta u téhle 39 ve dvou provedeních nebo to jen zkresluje foto? Na některých snímcích nápisy na lunetě vypadají sytě bílé a na některých takřka neviditelné jakoby s kovovým povrchem. Díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...