Přejít na obsah

Steinhart Ocean One 39


Fade

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 437
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

"Holka si nemuze moc vybirat?"
To je joke, nie? Vy ste tu na to, aby ste si vyberali, predsa :cheers:

S touto znackou skusenost nemam, takze ma mozete odporucat niekam vedla...ale odznelo tu Seiko.
Ako tooly pouzivam dvoje. SKX007 a Grand Seiko. A tie, cim dalej, tym viac. Kosacka a vertikutacia (na fotke), cirkularka (2x rocne), bezne prace pri dome. Pod vodou som ich nemal. SKX su totizto v sufliku a nechce sa mi zvycajne ich natahovat a GS nosim bezne.

Mna fascinuje filo-boxer. Pozri si jeho vlakno. Aj cesta je ciel, ale tak by som si to predstavoval...

Sorry za kvalitu fotky, ale od cias noveho fora mi to tu posiela proste v strasnej kvalite, aj ked origo je minimalne pekne farebna a ostra fotka.

IMG_2243.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, KatkaB napsal:

... když bych je kupovala, tak jsem myslela chronoshop. 

Štajnharty z ChronoShopu jsou skvělá volba. Sám si je nechám vždycky vytáhnout, když se tam objevím. A jednou u nich taky asi skončím :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, EpsteinBarr napsal:

To je joke, nie? Vy ste tu na to, aby ste si vyberali, predsa

No ono jde spíš o to, aby bylo z čeho vybírat. Já na ty hodinky nemůžu dát tolik peněz, kolik chci, to za prvé (čili cca 15 tis., kdybych fakt něco objevila, tak do 20 tis.). A za druhé mám pořád pocit, že ženě se nejlépe nosí hodinky cca 36-40 mm, u těch potápek 38-40 mm. A to je dohromady takové omezení, že v podstatě není z čeho vybírat. Např. v této chvíli od všech Japonců v automatu jediný model - skx013. 

Ale to jen tak na okraj, nechci plevelit vlákno. A třeba skončím u nějakých velkých :)

Po Steinhartech už nějakou dobu pokukuju, právě kvůli té velikosti a parametrům, na fotkách vypadají parádně. To, že je to kopírka, mi někdy vadí a někdy je mi to úplně jedno. Ale věřím, že parametrově jsou to dobré hodinky a v Chronoshopu by to byl dobrý nákup, právě ta možnost oprav atd. by byla skvělá. 

Upraveno uživatelem KatkaB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, odjinud napsal:

lukas - tak 2 roky. Vlastně jedny jsem už tak koupil, takže jen troje.

Podle mě ta ETA, co je ve Steinhartech, drží čas líp. Mám vintage one a ty jdou cca 15s den do plusu. 

Dakujem za info. Uvidime co bude robit eta v steinoch po takom case. (Ak este budu doma :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co sa tyka presnosti u mojich OO39 s etou: Prve 2 mesiace +4-5s/den, potom sa ustalili a po polroku denneho nosenia nadhernych +0-1s/den, nedaval som ich regulovat takto prisli z chronoshopu :D

Jedine co mi pri nich vadi je ta kopirka s ktorou som sa nejak naucil zit :( :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, lukasb515 napsal:

A co sa tyka presnosti u mojich OO39 s etou: Prve 2 mesiace +4-5s/den, potom sa ustalili a po polroku denneho nosenia nadhernych +0-1s/den, nedaval som ich regulovat takto prisli z chronoshopu :D

Jedine co mi pri nich vadi je ta kopirka s ktorou som sa nejak naucil zit :( :) 

zial, to je ich najvacsie plus a pradoxne aj minus...  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...
  • po 3 týdnech...
  • po měsících...

Zdravím Vás tu všechny,

když se dívám na poslední fotky černých OO39, zaujama mne hlavně luneta. Pár let zpět jsem jedny měl, jedny z těch prvních s keramickou lunetou a ta se leskla doslova jako psí kulky. Dává Steinhart na novější modely jinou a na pohled hezčí lunetu, nebo je to jen hra světel na fotografiích? Uvažuji znovu o jejich koupi a právě ta lesklá luneta mne od nich jako jediná odrazuje.

Díky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...