Přejít na obsah

UPC kabelová televize


Doporučené příspěvky

Pred 5 minutami u nas zvonil jeden blbec od UPC a nemohl pochopit ze mame vsechno preu O2, sice to stoji money ale funguje to krasne, internet bez problemku, televizka taky, vsechno jeden ovladac, navic ta jejich videoteka taky krasa, sice ty prachy ale nez se trmacet do pujcovny tak radsi tech par kacek priplatim:D stejne je zazrak jak se obyc telefonnim kablem da tahat vsechno :thumbsup_anim:

Mám to taky tak. O2. Pohoda, klídek, funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sry, trochu OT, hale midlochu otázka profíka, kde všude máš těch 5 televizí. Podle fotek nevypadáš na vlastníka vodrostlejších dětí v počtu větším než je malé. A taky předpokládám, že se pod tvou střechou nenacházejí více jak dvě generace. Takže odhad- obejvák, kuchyň, ložnice, pracovna, no a na tu pátou nějak nemohu přijít. Varianty jsou fitko, garáž, wc.......tak jak to je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sry, trochu OT, hale midlochu otázka profíka, kde všude máš těch 5 televizí. Podle fotek nevypadáš na vlastníka vodrostlejších dětí v počtu větším než je malé. A taky předpokládám, že se pod tvou střechou nenacházejí více jak dvě generace. Takže odhad- obejvák, kuchyň, ložnice, pracovna, no a na tu pátou nějak nemohu přijít. Varianty jsou fitko, garáž, wc.......tak jak to je.

 

 

Máme barák o 3 patrech, původně to byla dvoupatrová komunistická brizolitová kostka co postavil otec s dědou, před 8 lety jsem přesně začal makat po večer, po tréninkách a o víkendech na dalším patru , což jsem s otcem postavil za 9 měsíců, každé patro má 120m obytné plochy a ke každému je zvlášť vchod, takže de facto 3 naprosto nezávislé bytové jednotky.

Takže v přízemí bydlí dočasně brácha 1 TV, v druhém patře naši 1TV v obyváku 1TV v ložnici, já s mou polovičkou nahoře 1TV v obyváku 1TV v ložnici tj celkem 5TV. :thumbsup_anim: Ještě máme sklep vnitřní a i venkovní (na brambory jabka (ty chodíme trhat na podzim) a na víno) na zahradě velkou voliéru s papouškama a rybníček s rybičkama, tam jim plánuju do budoucna další TV, takže nevím jak to chce UPC řešit :goof:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...