Přejít na obsah

Pomoc s hledáním levnějších potápek


Doporučené příspěvky

Přitlač na rozpočet a kup si rovnou originál. Za tuhle cenu máš skvělou likviditu po/na ruce, resp. ty prachy +/- dostaneš zpátky, když budeš potřebovat. Druhak budeš i za 1/2 roku v klidu, že sis nekoupil něco lepšího a nabude tě srát, že ti hodinky utíkaj vo XXs každej den.

 

http://www.mywatchmart.com/listing/288781-fsot-rarrrarrrarr-bremont-supermarine-96799679-1800/

 

 

Možná originál, ale přesně takové se mi nelíbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MWW dela levnejsi alternativu k Seiko SLA017, akorat si nevzpomenu, jak se jmenuji.. :/ Ale mel jsem je ted v ruce na srazu.. Nekdo treba tady pomuze a doplni presny nazev. Jinak moc pekny tip na Borealis, Seiko popravde nemusim, ale Tebou vybrane se mi take libi  :rolleyes: Hamtun jsou hlavne titanovky, coz ne kazdy muze.. A Bremont.. No pokud bych vedel, ze jsou to moje srdcovka a uz si je budu nechavat, budiz.. Ale jinak 80-90 tis za hodinky s minimalni likviditou, navic zcela mimo pozadovanou cenu, ale jako zpestreni diskuse dobre.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nově chystaný model Infinity u Obris Morgan, parametry by splňoval, bude mít ETU, prvních 200 kusů navíc Incablok, cena v pre-order 379 USD (439 USD v normálním prodeji). Celkem se mi i líbí, otázka na někoho, kdo už něco od nich měl hodinky v ruce, jak je to se zpracováním, dle fotek to mají udělaný slušně.

http://www.obrismorgan.com/infinity.asp

 

post-35832-0-02236500-1505043739_thumb.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, MWW mam ja. Je to limitka 150ks a uz nejsou nove k sehnani. Leda pokud se nekde objevi v prodeji.

Byly predstaveny o par mesicu drive nez SLA017. To jestli to je to kopirovani/poctovani ok nebo neni si musi kazdy rozhodnout sam.

Upraveno uživatelem AndyAaron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nově chystaný model Infinity u Obris Morgan, parametry by splňoval, bude mít ETU, prvních 200 kusů navíc Incablok, cena v pre-order 379 USD (439 USD v normálním prodeji). Celkem se mi i líbí, otázka na někoho, kdo už něco od nich měl hodinky v ruce, jak je to se zpracováním, dle fotek to mají udělaný slušně.

http://www.obrismorgan.com/infinity.asp

 

attachicon.gif infinity.jpg

Tak ty se mi celkem zamlouvají, ale koukám, že už jsou všechny roebrany :-(
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Ty jsou parádní, ale mají datum jinde jak na 3 hodině a s tím bych se asi nesmířil a bez data jsou pouze v DLC.

Čím víc toho sem dáváte, tím víc si uvědomuji co nechci:

Korunka a datum jinde než na 3 hodině

Kyklopa

Kulaté indexy

DLC

 

Děkuji všem za nápady a nabídky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyšel bych z trojky Seiko, Orient, Steinhart.

 

Steinhart by som asi škrtol, veď jediný model, ktorý akotak spĺňa zdanie je Ocean two. 

 

U Orientu mi to vychádza na Mako XL

 

Ešte som našiel zopár kúskov od Citizen. Dizajnovo by celkom pasovali do zadania, bohožiaľ všetko Eco-drive.

 

Našiel som aj niečo od Seiko. Mohlo by byť Seiko SRPB53? 

http://www.ebay.com/itm/Seiko-SRP-B53-Automatic-Prospex-Samurai-Divers-200M-Watch-/222621043801

Upraveno uživatelem Diablo1st
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Zadání je od začátku nereálné, takže Orient Mako za pár peněz.

Zadání úplně nereálné není. Pár zde zmíněných kousků se mi zalíbilo, ale... většina z nich byla limitovaná edice a jsou pryč a nebo jsou mimo rozpočet Hledání pokračuje... Kdyby jste na něco narazili, tak sem s tím.

Abych trochu zmírnil pocit potřeby nových hodinek, pořídil jsem Orienty. Alespoň vyzkouším, zda snesu větší hodinky.45cc0ecc6a804efa7103076086f17f33.jpg

Upraveno uživatelem Shane001
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...