Přejít na obsah

Precista Speedbird III korunka


Doporučené příspěvky

Zdravím forum, roku 2009 jsem koupil PRS22 Speedbird III od Timefactors, na rozdíl od mnoha pochvalných recenzí jsem se zpracováním (nepřesně zalisované sklíčko, stržené hlavičky šroubků na tahu) nebyl spokojen, což jsem si nenechal pro sebe a sdělil Eddiemu. Nevím zda měl pro východní evropu nějakou druhou jakost, ale to sem nepatří. Ještě v době záruky se mi strhl závit na šroubovací korunce - jsem na hodinky velmi opatrný - pravděpodobnou příčinou bylo příliš silné pérko tlačící na korunku. Eddie nejprve slíbil poslat novou korunku, ale poté přestal komunikovat, já na to nijak netlačil - nechal jsem to být - no a nyní bych hodinky rád opravil. Koupil jsem je v roce narození mého prvního syna s nejasnou myšlenkou že třeba jednou budou jeho. Tak bych rád je měl v pořádku. Poradíte kdo by pomohl ? Třeba Knespl a Majzlík - nebudou to brát jako fejkový hodinky ? Děkuji všem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Eddie sice dělá dobrý hodinky, ale jinak komunikace příšerná, mám taky zkušenost.

 

Kdyby ti to nechtěli udělat naši hodináři, pak se s klidem obrať na Kemmera, který fakticky hodinky pro Timefactors vyrábí a je to také oficiální servis. 

 

Roland Kemmner
Baetznerstraße 140
75323 Bad Wildbad
Germany
Tel. +49 7081 955673
Mobil +49 172 8123932
E-mail roland.kemmner@t-online.de

Upraveno uživatelem Lukyn77
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...