Přejít na obsah

definitivní hodinky - pomoc s výběrem


Doporučené příspěvky

Vážení přátelé,

 

prosím o Váš názor a případnou pomoc na výběr hodinek k životnímu jubileu, které mám tento měsíc. Od rodiny

jsem dostal na dárek částku 30000,-Kč a já jsem se rozhodl o své definitivky.

Mám v hledáčku hodinky značky BALL, neboť ty splňují nejvíce moje požadavky.

1. velikost pouzdra 44-46 mm

2. osvětlení tritiem

3. přesnost automat. strojku max. 2 sec/den

4. tmavý cifr s ukazatelem dne

Líbí se mě  BALL Engineer II Aviator, které jsou na chrono24.cz za nějakých 32 000,-Kč

Prosím o radu, zda tento model by jste mě doporučili, případně doporučíte něco jiného

Děkuji za podněty a názory.

post-993-0-52867100-1505494372_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ach synku synku, domalý jsi... Jestli to mají být definitivky, tak ještě pár desítek tisíc příhoď, ať nezůstaneš v tom blbém pásmu nižší střední třídy a vyber si něco jiného než přerostlé pilotky. Pokud zažiješ rozumu, tak časem zjistíš, že potřebuješ něco o fous menšího, jestli teda nemáš ruku aspoň 23 cm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

krtenek: díky, Racer  se mě také líbí, ale mají 40 mm. Zkoušel jsem stránky Opluštila, ale tam žádnou nabídku na konkrétní hodinky nemá.....

Mitah:  jóo tatíček se mě ptal oral-li si, oral ale málo, proto mám tak nízký rozpočet. Jinak asi máš pravdu, sice v mým věku bych rozum měl mít...

Honza.manta: tak ty vypadají taky dobře, kolik mají na výšku a cena asi taky nebude 30 000,-Kč že ?

JanNovakJan:  no tos mě tedy  nepotěšil,  já bláhový jsem si myslel, že u Ballů by přesnost mohla být lepší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jaké jubileum slavíš, ale když to mají být definitivky, tak abys je mohl nosit i když ti bude třeba 60.

Co třeba něco jako : https://i.pinimg.com/originals/ba/59/1a/ba591a51982d9540d92b8a1e11443e83.jpg

 

Prostě něco univerzálního, s nadčasovým vzhledem, skvěle vypadající na ruce ve dvaceti i v padesáti, k tričku i obleku,...

 

https://img.crazylister.com/16507/images/Watches/Ball/NM2026C-S6J-BK/NM2026C-S6J-BK.jpg?versionId=EMRVbUrO_dRwaKbMMsbLc8Fm9z_HNBmx

Upraveno uživatelem Karlos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JanNovakJan: díky, tzn. přesnost s odchylkou tak kolem 5-7sec/den že?

Honza.manta: tož to je škoda, ale díky za tip.

Katos: ty první by se mě líbily. Jinak moc v obleku nechodím

Sborez: Traser ne, ty jsem zkoušel, a mají dosti slabé tritium trubičky,  v noci jsem moc čas nepřečetl

ramon: máš pravdu, že u datumu barevná  kombinace moc neladí, ale jinak čitelnost musí být celkem bez problémů..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karlos: díky, ale to je jiná cenová skupina a na tu nemám., dále nemají tritium osvětlení, což je pro mě zásadní.

Díky všem za rady a tipy a názory na uvedený typ Ballů. Nyní jsem na pochybách, zda  ten můj výběr je správný, čímž mě nadšení dosti opadlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karlos: díky, ale to je jiná cenová skupina a na tu nemám., dále nemají tritium osvětlení, což je pro mě zásadní.

Díky všem za rady a tipy a názory na uvedený typ Ballů. Nyní jsem na pochybách, zda ten můj výběr je správný, čímž mě nadšení dosti opadlo.

Počkej jak jiná cenová skupina? Tyto Longiny automaty jsem kupoval mým švagrům za 22 tisíc plus poštovné.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...