Přejít na obsah

Steinhart servis skúsenosti. Rada pls


Miloslav.neznamy

Doporučené příspěvky

Ahoj, nedávno sa mo naskytla kúpa Steihart ocean 1 military hodiniek za vynikajúcu cenu. Hodinky majú cca 2 roky, ale majiteľ ich nejak extra nešetril. Všetko je povodne a k hodinkam bolo komplet balenie. Zarážajúci je stav sklíčka, ktoré hoc je zafirove ma niekoľko veľmi jemných škrabancov v jedním smere. Ťah je na tom relatívne dobre ale púzdro ma na hrane jednu veľmi nepeknú odreninou .. mal by som záujem tieto nedokonalosti odstrániť a dať strojku aj nejakú tu lieciacu kúru .. obávam sa ale ceny servisu. Presto by som sa chcel opytat na skúsenosti a cenu . Vie mi niekto prosím niečo k tomu povedať ? Vdaka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Pokud se nemýlím, tak sklíčko má vnější i vnitřní AR, to bych nechal vyměnit v Chronoshopu, mám s nimi co se týče prodeje i servisu jen ty nejlepší zkušenosti. No a s pouzdrem by snad dokázali poradit. Ale jsou to tooly, tak bych si je asi zkusil rozleštit sám :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

dobrý den všem.

mám dotaz,zda by mi někdo nedoporučil fakt dobrého hodínáře,na seřízení chodu.

a to pro Steinhart Triton, eta 2824-2.

hodinky jsem zakoupil před časem v Chronoshopu.již od začátku se mi hodně předcházely.

asi po roce jsem je poslal do chronoshopu na seřízení.uznali mi že jsou ještě v záruce,a seřídili je.moje překvapení bylo, když jsem zjistil že sice seřízeny byly ale z mého pohledu pouze o 50%.

předcházejí se stále.za týden je to docela citelné.

mám za to že eta 2824-2 je dobrý strojek,a měl by jít s minimální odchylkou.protože střídám nošení mezi 5 dalšími hodinkami, toto jsem dosud neřešil.ale chtěl bych dát celou věc do pořádku,proto scháním dobrého hodináře pro seřízení těchto hodinek.

děkuji za typy,a přeji všem pěkný den.

lord4444@seznam.cz

Upraveno uživatelem lord4444
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tam je elabore, ze?

Kolko je to za tyzden docela citelne?

Deklarovana presnost

Elaborated ? adjusted in three positions; accuracy of +/-7 sec/day up to +/- 20 sec/day

To je sice toreticky pravda,ale prakticky jsem je měl vždy seřízené, že mě dělal tento strojek kolem + 2 sec. denně.Moje současná ETA Elabored  mi dělá po měsíci od zakoupení stabilně +8sec. za týden.

Upraveno uživatelem leon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za týden cca půl minuty +.

například myioty 8215 mi jdou prakticky bez odchylky.seřízení tak max.1 za měsíc.ale ani to bych nemusel.

 

To je úplne normálna odchýlka pre automaty. Ešte ich skús na noc pokladať inak, možno sa ti polohovaním podarí odchýlku znížiť. Ak nie radšej si kúp Radio Controlled hodinky a máš po probléme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je zcela ok, pokud Tě to irituje, musíš jít do quartz.

 

(Jako asi se dá mít 3s / den, ale to je docela nadstandard).

 

Já pokud koupím starý Primky a jdou do 1 min. / den, tak jsem spokojen...

 

 

za týden cca půl minuty +.

například myioty 8215 mi jdou prakticky bez odchylky.seřízení tak max.1 za měsíc.ale ani to bych nemusel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...