Přejít na obsah

Time Force 6811 - cena


Doporučené příspěvky

Italian design copyrigt & reg. :D to jsem na hodinkách ještě neviděl, dobrý. Starej extra soft kartáček na zuby, namáčenej do teplý vody s Jarem, vyčistit pouzdro a náramek, a pak šup na aukro od koruny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuju za vaše příspěvky.

Vyčistil jsem je, ještě pro jistotu zajdu do hodinářství a nechám si vyměnit baterii.

Nafotím znovu a zkusím dát na to aukro, ale zajímalo by mě jestli to, že mi tam někdo dá nakonec max. 300,- jestli to mohu odmítnout po skončení aukce? Nebo zda je to závazné už a musím je poslat za ty 3 stovky?

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuju za vaše příspěvky.

Vyčistil jsem je, ještě pro jistotu zajdu do hodinářství a nechám si vyměnit baterii.

Nafotím znovu a zkusím dát na to aukro, ale zajímalo by mě jestli to, že mi tam někdo dá nakonec max. 300,- jestli to mohu odmítnout po skončení aukce? Nebo zda je to závazné už a musím je poslat za ty 3 stovky?

Děkuji

 

Jedině aukci zrušit před skončením jinak si zakladaš na maler.Pokud si je radši za  300kč nechaš tak si nastav cenu jakou si představuješ a třeba ji někdo přijme a koupi je za ni. Dle mého je nesmyslné začinat na koruně a pak rušit aukci jen protože cena není to co sis představoval .. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...