Přejít na obsah

Renovované Igeny


Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Chystam se renovovat PS2,muzes prosim zverejnit cenik?

Jinak dneska jsem si nechal z Eltonu zaslat aktuální ceník renovačních prací na PS1 a 2 a radost jsem z toho teda neměl . . . . . to jsou pálky ještě větší než loni . . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

vím, že se tu ceny příliš nerozebírají, přesto ze zeptám, jestli k těm Elton renovacím existuje něco jako ofiko ceník nebo jestli se řeší u nich každá zakázka zcela individuálně? 

Může to ovlivnit i rozhodování při nákupu, jestli např. neco zrenovovaného (pokud se trefí do vkusu) nebo koupit původní ve špatném stavu a řešit individuálně. 

Děkuji. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napiš do Eltonu a oni ti aktuální ceník pošlou.

vím, že se tu ceny příliš nerozebírají, přesto ze zeptám, jestli k těm Elton renovacím existuje něco jako ofiko ceník nebo jestli se řeší u nich každá zakázka zcela individuálně? 

Může to ovlivnit i rozhodování při nákupu, jestli např. neco zrenovovaného (pokud se trefí do vkusu) nebo koupit původní ve špatném stavu a řešit individuálně. 

Děkuji. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oficiální ceník dopadá prakticky na všechny možnosti individualizace, tudíž budeš předem přesně vědět, kolik tě bude renovace stát...myslím, že je lepší si udělat vlastní renovaci - vymyslet si něco svého, budeš z toho pak mít větší radost, než když koupíš zrenovované hodinky...ale zase nebudeš muset čekat cca. 4 měsíce...mně to vyhovovalo, jelikož ty 4 měsíce jsem nekoupil nic jiného :-) 

 

vím, že se tu ceny příliš nerozebírají, přesto ze zeptám, jestli k těm Elton renovacím existuje něco jako ofiko ceník nebo jestli se řeší u nich každá zakázka zcela individuálně? 

Může to ovlivnit i rozhodování při nákupu, jestli např. neco zrenovovaného (pokud se trefí do vkusu) nebo koupit původní ve špatném stavu a řešit individuálně. 

Děkuji. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...