Přejít na obsah

MeisterSinger SE - Prague 2017:


Sphinxx

Doporučené příspěvky

Jsou moc pekne, cena 40 papiru uplne v poho., ale Dave budou Ti male :)

40.mm je tak na moji ruku..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pavle, já jsem cílil na jiný model, ale tady se mi libí právě pražské dominanty.

 

Jinak můj zájem byl původně zaměřený sem: https://www.chronoshop.cz/meistersinger-paleograph/meistersinger-paleograph-sc108

 

Nádherný strojek, přidané funkce a navíc 43mm, to mě velmi oslovuje. Není to prostě "obyč" MS, ale z mého pohledu velmi zajímavá a málo vídaná hodinka. Nejvíc mě bere komplikace a průhled.

Upraveno uživatelem Sphinxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě, ostatně vlákno je na tento model ... já jsem vám je nechtěl brát z webu, moc pěkná fotka, mrskej to sem. Minimálně já se rád podívám, na Insta nelezu, ale to jsme si říkali.

 

A pokud jsou úplně vyprodané, tak bych doporučil to napsat do tabulky, kde je stále možnost poptávky, kdyby se náhodou nějaký model uvolnil, pokud to je vyprodané, pak je to zcela pasé.

Upraveno uživatelem Sphinxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sphinxx: 43mm, to uz je jina pro Tebe ale pokud jsou vyprodane...

Ale ty 43 mm jsou k mani jeste ne?

 

El Nano: urcite, ale ty mas trosku mensi ruku, nez Sphinxx :) ni?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

43 mm N1 mám a osobně bych dal přednost menším, záleží na ruce no, ale přijde mi, že 43 mm jsou tak na ruku od 20 více. 18,5 je pri jejich designu na hraně. je ale pravda, že jsou super a nosim je hrozne rad, i na velikost jsem si zvyknul.

 

Za sebe bych ve 40 mm videl vyhodu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

--- Tano --- jo, 43mm je pohoda, alespoň tady, kde je absence lunety. Akorát cena, ta cena je extrém za který máš například Rolby.

 

--- El Nano --- byl tam dost šrumec a dost lidí, nechtěl jsem zdržovat, ale začnu se o ně více zajímat. Nasypej sem fotky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sphinxx: koukal jsem, ze to je raketa no..

Byt Tebou vzal bych Rolby, sorry jako :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...