Přejít na obsah

Maxpedition


Návštěvník YPO

Doporučené příspěvky

tak koukni i na 5.11 jestli se Ti nebude něco líbit. 

No, já bych o sobě řekl, že jsem 5.11kofil v podstatě pět let už nic jiného nenosím a Made in USA jsem na nich ještě neviděl. Takže to si taky nepomůžeš. Jo a kvalita jde asi taky dolů. Košile, co jsem koupil před pěti lety jsou pocitově dodnes hrubší, než nové. 5.11 kupuju už jen kvůli tomu, že mají velikosti i na normálni lidi (čti vepře) a já se holt stydím přijít do obchodu a vybírat XXL hadry, které jsou mi stejně přes bachor malé...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 54
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Maxpedition jsem objevil před 2 roky. Jako první byl Fatboy, nosím ho pravidelně do přírody, na lyže a tak. Pak dalších pár na opasek (černý M-2 nosím denně, Singe Sheats jako pouzdro pro Leatherman...), Janus jako KPZ, FR-1 mám jako lékárnička na míru, stále je po ruce, Doppelduffel je bezedná cestovní taška... Ke kvalitě ani jednoho nemám zatím připomínek...

post-3283-0-09756800-1506889262_thumb.jpg

post-3283-0-77539900-1506889276_thumb.jpg

post-3283-0-03825700-1506889290_thumb.jpg

post-3283-0-37009800-1506889299_thumb.jpg

post-3283-0-19187000-1506889323_thumb.jpg

post-3283-0-85423900-1506889345_thumb.jpg

post-3283-0-33758700-1506889359_thumb.jpg

post-3283-0-48291400-1506889758_thumb.jpg

post-3283-0-23159200-1506890090_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K žebradlům přes jedno rameno a štrajtoflím na kterých je víc hadru než obsahu mám odpor už od základky - ale pískový doppelduffel už taky pár let provozuju k plné spokojenosti. V mém oblíbeném obchodě ho kdysi měli "fakci" za 2200, což mi podstatně usnadnilo rozhodování mezi tímto a menším/širším "Fliegerduffelem". Brokovnici nenosím, ale rozměr je "pro jednoho na pár dní tak akorát". A jestli je na té nenápadné kabele něco opravdu k nezaplacení, tak to jsou schované "batohové" popruhy na spodní straně - hlavně když jeden musí v rukách od auta vláčet tisíc pyčovin od děcek a všude kolem je bláto. Při pohledu na zborcené túristy vláčející klasické "hokejové kabely" a nebo drncající s okolečkovanýma skořepinama vím celkem určitě, že ani k jednomu už bych se vracet nechtěl  :speak_cool:

post-18308-0-48659400-1506896159_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radek124 - já tak brokovnici nenosím, jen mne napadlo ji tam dát, spíš kvůli fotce:-). Jediná věc, co mi na Doppelduffel vadí je, že ho nemůžu postavit na zem, aniž bych ho nezasvinil a pokud bych ho pak dal na záda, tak i sebe. Když je sucho, o nic nejde, ale už jsem to řešil v blátě a na sněhové břečce. Ale jinak je parádní a souhlas, popruhy na záda jsem nejdřív považoval za blbost, ale jsou bezvadné. Zatím se mi nepodařilo Doppelduffel zcela naplnit a to jsem ho už jednou sotva unesl - ale že by se něco utrhlo, se neobávám. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wizard-ov - taktický ne, ale Fatboy skvěle sedí, díky popruhu kolem pasu sebou nemele, nepřekáží, ale na lanovce jde rychle přesunout na stranu. Vejde se do něj svačinka, multitool, foťák, mobil, termohrnek s čajem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

tak sem si včéra přibouch svůj laptop bag v busu do dveří a vytekla mi do něj desinfekce a vystříkal se kasr (což jsem zjistil kupodivu až teď)

 

takže test: dal sem ho do pračky na 40, bez ždímání, protože šmrdlat to hadříkem dle návodu odmítám

 

sem zvědavej co z tý pračky vyndám za hadr

 

* za půl hodiny se vozvu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

taška to přežila .... tvar drží i mokrá ..... a je čistá ....... možná ztratila něco ze své voděodolnosti, ale vzhledem k tomu, že je vlastně z PET flašek, tak se toho nebojím

 

takže perte a nebojte se toho :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Za me Maxpedition ok, i dyz jsem presedlal na polsky(Direct Action a Wisport) veci a ty drzej taky. Na Maxpedition vzpominam jen v dobrem, jen obcas mel problem v lese, ze material trebas vic sustil, ale zase nezmar co do odolnosti. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...