Přejít na obsah

Bunda chronomag


zrno

Doporučené příspěvky

Pracuje se na tom , UK nebo česká pošta mi ztratila první várku zipů takže čekám na novou . Bohužel s českým zastoupením YKK je domluva jako s pisoárem . 

 

Bohužel nejsem kouzelník, a taky nechci na bundu dávat obyčejnej co se za rok rozpadne. Stejně reálná výroba je jek jsem psal leden únor , takže bundy budou na jaro ready . 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hello Oto Sorry about this - we are not ahving much luck at the moment with international orders going missing. Jsut to confirm the address we dispatched to was Oto Krojzl Zizkova 274 Revnice , 25230 We have no tracking as it was shipped international standard, but if you let me know nothing has turned up by tomorrow we would be best to dispatch another order to you to resolve this situation.

 

prostě kikoti ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem se smazal a aktualizoval seznam. Já už taky něco koupil a vzhledem k dnešnímu nastavení dress code vícero bund k jeanum neunosím...

 

1. Zrno - 2 ks černá - M
2. špelda66 - 1 ks černá - L
3. Ava 1x černá - XXL
4. Almi 1x navy blue - L
5. Honza.manta 2 x černá - (XL + L)
6. habadej 1x navy blue - L (M)
7. Rybiz - 1 ks černá - L (XL)
8. Prischera 2x cerna (XL a XXL)
9. colommbo 1x černá XL
10. jankoxxx 1 x cierna S
11. vsudybyl 1x Navy blue L (XL)
12. xbraj19 1x Navy blue (asi L)
13. Tittus 1x Navy blue (XXL)
14. KFL 1x černá (L nebo XL, musím vyzkoušet)
15. Miloshu (L nebo XL, musím vyzkoušet)
16. Moty 1x černá (nejspíš M)
17. robero79 1x Navy blue, ale vezmu pripadne i cernou (asi XL)
18. Tikal 1x Navy blue, ale dám i černou, kdyby jinak nešlo 3XL/doladíme/
19. Seamaster 1x Navy blue, ale dám i černou, kdyby jinak nešlo, asi L /doladíme az bude tabulka/rozmery k dispozici
20. Chosef76 1x černá (L nebo XL)
21. Zmizík, 1x černá (L nebo XL)
22. Tuki,1x Navy blue (L nebo XL)
23. Vintage, XL. Vzal bych, ale jedině Navy Bue, pokud se bude tato varianta realizovat. O černou až tak uplně zájem nemám.
24. Shadow177 1x barvu rozhodnu až uvidím vzorek (L nebo XL)
25. FraK 1x Navy blue (L nebo XL)
26. Alexion (S) snad nebude velke, preferujem ciernu 
27. PavelK, 1x černá (asi XXL)
28. kvartus 1x navy (XL nebo XXL)
29. Tomass, spis Navy blue, L? podle strihu(193/80) a hlavne zda budou dost dlouhe rukavy,bezne musim mit prodl.delku
30. Allo 1x černá L (po vyzkoušení)
31. Luboss47 1x černá L/XL 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nojó, subdodavatelé sou xindl. Nechci tlačit, ale tady přituhuje.

jak jsem psal onehda , 

 

Momentálně se čeká na zipy YKK 

 

každopádně jak tak koukám to vyznělo trochu blbě bunda je od JARA do PODZIMU je bez vyteplení !!!!!!!!

Upraveno uživatelem zrno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hele popis šel přes několik párů zasvěcených očí a nikdo si toho v popisu nevšiml , ja už vubec ne měl jsem v tu dobu pracovní peklo za to se omlouvám. 

 

Každopádně bundu nechceme ojebavat nějakým laciným zipem nebo drukama nebo čímkoliv . Nadruhou stranu když kouknu za co se podobný prodávaj v denimheads tak si myslím , že cena je pořád hodně friendly 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sem ze stary skoly. To se nenosi, neska? To je jako fopa? Neflejmuju, fakt se ptam.

 

Aha, tak sem se na to podival znova, tentokrat ne pres sklenicku.

Vono asi nejde vo to vohrnuti, ale vo to "naraseni", ne? Tak by se to dalo treba jeste jednou vohrnout, ne?

Upraveno uživatelem Murphy97
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde o to, že když si chceš zkrátit normální kalhoty (oblekový atd.), tak je ustřihneš, ohneš dovnitř a přichytíš patřičným stehem. 

 

Jenže u riflí to tak dobře nefunguje, protože když jim uděláš to samé, tak ztratíš původní prošití dole na nohavici, což dost lidí nelibě nese. Už to zkrátka není tak hezký, původní a cool, a to dokonce ani tehdy, když vezmeš nit stejné barvy jako bylo původní prošití a prošiješ to na stroji. Ta nit totiž bude tenčí než ta původní a jde to poznat. 

 

Takže ten tip ode mě je na to, jak zkrátit rifle a přitom jim zachovat původní prošití. 

 

Samozřejmě pokud je někomu jedno, že si nohavice ohrnuje, tak ať nic neřeší. Osobně si myslím, že člověk by si dlouhé kalhoty měl (pořádně) zkrátit, protože když si je jenom ohrne, tak se jednak dovnitř nachytá binec a druhak to ohrnutí taky moc nedrží (takže pak uživatel vypadá neupraveně), a za třetí se může stát, že se nohavice prošoupe v tom ohrnutí.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde o to, že když si chceš zkrátit normální kalhoty (oblekový atd.), tak je ustřihneš, ohneš dovnitř a přichytíš patřičným stehem. 

 

Jenže u riflí to tak dobře nefunguje, protože když jim uděláš to samé, tak ztratíš původní prošití dole na nohavici, což dost lidí nelibě nese. Už to zkrátka není tak hezký, původní a cool, a to dokonce ani tehdy, když vezmeš nit stejné barvy jako bylo původní prošití a prošiješ to na stroji. Ta nit totiž bude tenčí než ta původní a jde to poznat. 

 

Takže ten tip ode mě je na to, jak zkrátit rifle a přitom jim zachovat původní prošití. 

 

Samozřejmě pokud je někomu jedno, že si nohavice ohrnuje, tak ať nic neřeší. Osobně si myslím, že člověk by si dlouhé kalhoty měl (pořádně) zkrátit, protože když si je jenom ohrne, tak se jednak dovnitř nachytá binec a druhak to ohrnutí taky moc nedrží (takže pak uživatel vypadá neupraveně), a za třetí se může stát, že se nohavice prošoupe v tom ohrnutí.  

Nosím všechny džíny ohrnutý, některý dokonce nadvakrát. A tak nějak jsem si na to zvyknul, že zkracování mi příjde zbytečný. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde o to, že když si chceš zkrátit normální kalhoty (oblekový atd.), tak je ustřihneš, ohneš dovnitř a přichytíš patřičným stehem. 

 

Jenže u riflí to tak dobře nefunguje, protože když jim uděláš to samé, tak ztratíš původní prošití dole na nohavici, což dost lidí nelibě nese. Už to zkrátka není tak hezký, původní a cool, a to dokonce ani tehdy, když vezmeš nit stejné barvy jako bylo původní prošití a prošiješ to na stroji. Ta nit totiž bude tenčí než ta původní a jde to poznat. 

 

Takže ten tip ode mě je na to, jak zkrátit rifle a přitom jim zachovat původní prošití. [...]

 

Přidám pohled z druhé strany... Před několika lety jsem pořídil džíny, přičemž mi v obchodě nabídli, že mi je i upraví na míru. Doporučili mi řešení, které výše popisuješ (tedy, že původní lem zůstane zachovaný). Musím přiznat, že takovéto zkrácení džínsů nesnáším. Je na tom cosi - z mého pohledu - dosti falešného či hloupého; alespoň já jsem si jako naprostý hňup připadal (díky onomu zvláštnímu nahrnutí nad lemem). Jasné, z dálky si toho asi nikdo nevšimne, ale mně stačil jen ten pocit, jak toto řešení vypadá, a byl jsem takřka vzteky bez sebe. Dopadlo to tak, že jsem milé džíny vzal a donesl do nejbližšího krejčovství, aby ten divný konec nohavic ustřihli a zakončili standardním způsobem (nohavice byly naštěstí zbytečně dlouhé i po první úpravě); to znamená po ustřižení dvakrát zahnout a prošít. (P. S. Vtipné bylo, že paní, které jsem v krejčovství naštvaně vysvětloval, že nechápu, co na takovém způsobu úpravy lidé vidí, byla shodou okolností i autorkou původní verze zkrácení.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vohrnutý džíny jsou takový správně pankáčský, tak to mám rád.

Edit: Zrovna tak mi přijdou košile s krátkým rukávem přihřátý, mám rád dlouhej rukáv natřikrát přeloženej, pod loket.

Upraveno uživatelem Americkej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidám pohled z druhé strany... Před několika lety jsem pořídil džíny, přičemž mi v obchodě nabídli, že mi je i upraví na míru. Doporučili mi řešení, které výše popisuješ (tedy, že původní lem zůstane zachovaný). Musím přiznat, že takovéto zkrácení džínsů nesnáším. Je na tom cosi - z mého pohledu - dosti falešného či hloupého; alespoň já jsem si jako naprostý hňup připadal (díky onomu zvláštnímu nahrnutí nad lemem). Jasné, z dálky si toho asi nikdo nevšimne, ale mně stačil jen ten pocit, jak toto řešení vypadá, a byl jsem takřka vzteky bez sebe. Dopadlo to tak, že jsem milé džíny vzal a donesl do nejbližšího krejčovství, aby ten divný konec nohavic ustřihli a zakončili standardním způsobem (nohavice byly naštěstí zbytečně dlouhé i po první úpravě); to znamená po ustřižení dvakrát zahnout a prošít. (P. S. Vtipné bylo, že paní, které jsem v krejčovství naštvaně vysvětloval, že nechápu, co na takovém způsobu úpravy lidé vidí, byla shodou okolností i autorkou původní verze zkrácení.)

 

Mě to takhle připadá nejlepší a to mě asi taky hnulo k tomu, že jsem sem ten tip dala, ale chápu, že každý to má jinak, a kdybych vás potkala, tak ohrnuté džíny zaregistruju, ale důležitější pro mě bude, co budete mít na ruce za hodinky... takže piece, odcházím:-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...