Přejít na obsah

Marathon Watch


Mike.

Doporučené příspěvky

Když mrkneš na ty s tím proskleným dýnkem je tam made in Germany a 50m a to je blbost,tak je jasný že je to fotka jinejch hodinek.Jinak mi velmi ochotně a rychle reagovali na mejla.Správné prosklené dýnko mají u chrono verze,z čeho se jim připletla tamta fotka nevím.škoda že se u nás nenabízí kompletní nabídka,možná by ale nebyl kus obědnat.Mě se líbí day-date http://www.marathonwatch.com/product/JDD

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když mrkneš na ty s tím proskleným dýnkem je tam made in Germany a 50m a to je blbost,tak je jasný že je to fotka jinejch hodinek.Jinak mi velmi ochotně a rychle reagovali na mejla.

No právě, to mne trklo a vzbudilo ve mně nedůvěru - proto jsem se hned ptal na zkušenosti ;-)

 

Přesně tak, tedy mám na cifru MARATHON U.S.GOVERNMENT. :rolleyes:

A KU*WA - tak a teď je to v pytli. Fakt dík... Já čekal odpovědi typu: "nové už nejsou k dostání, neseženeš, etc..." byl bych smutný, ale nějak bych to přežil - jeté totiž nechci.

Teď je budu chtít o to víc, když vím, že jsou dostupné. :wub:

 

Že já jsem sem lezl, že já jsem se vůbec ptal :giljotiini: :death:

Tohle fórum z lidí tahá jen prachy :lol2: (tedy nepřímo). A je to taková nevtíravá, nenápadná, leč o to zákeřnější, forma - jako virus :devil:

Upraveno uživatelem DarylVanHorne
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsících...

Ty jsou parádní, zrovna o víkendu jsem nad nimi přemýšlel... Bude více fotek? 

 

Ty kovové jsou dokonalé, kdyby měly datum ;)

 

post-5631-0-47212300-1400524551_thumb.jpg

80?s Adanac Navigator left, 2014 Marathon Navigator right

zdroj/source: http://wornandwound.com/2014/05/14/marathon-military-navigator-quartz-date-review/

Upraveno uživatelem grakij
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...
  • po měsících...

GSAR byly vzdycky hodinky na ktery jde krasne dosahnout (navic kdyz je ted sem tahaji kluci z armedu) ale proboha proc se musi na ty cifry cpat ten "vojenskej" cas odpoledni nikdy nepochopim. Na 90% promo materialech tak toci hodinky na 10:10 popr. 1:50 by nebyl videt ten neskutecne blbe nepomer mezi indexama napravo a nalevo od loga marathonu. Takovej detail na tak krasnych toolwatchich je uplne hyzdi. No offense pokud je nekdo ma a zavidim ze se s tim naucil zit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...