Přejít na obsah

Marathon Watch


Mike.

Doporučené příspěvky

Návštěvník YPO
YPO, GSAR ale není tak velký jako CSAR. ;)

 

 

 

EDIT: Kuba mě předběhl. ;)

 

jasně kdo se v těch military C-G má vyznat :) ..... každopádně ty hodinky jsou na můj vkus moc vysoké X Archimede

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
Mrkni na první stranu tohoto topicu. ;)

 

Jinak zase tak vysoké nejsou. GSAR vs. Rolex:

škoda,že není srovnání s těmi Archimede ( Rolex mi nic neříká) ...... Marathony se mi líbí moc,ale myslím si,že jsou zbytečně velké - moc velké hodinky s malým strojkem x ať je to quartz nebo mechanika ...... 7750 se dá nacpat do daleko menších hodinek a to na šířku i výšku ..... nějak mě začínají štvát ty vzduchoprázdné kastle :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

škoda,že není srovnání s těmi Archimede ( Rolex mi nic neříká) ...... Marathony se mi líbí moc,ale myslím si,že jsou zbytečně velké - moc velké hodinky s malým strojkem x ať je to quartz nebo mechanika ...... 7750 se dá nacpat do daleko menších hodinek a to na šířku i výšku ..... nějak mě začínají štvát ty vzduchoprázdné kastle :)

 

Rolex mi taky nic neříká, ale jiné srovnání jsem nenašel. Jinak už jsem to tady psal někde, ale GSAR jsou pro mě jedny z nejhezčích hodinek. :)

 

7750 je v CSAR, v GSAR je ETA 2824-A2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
7750 je v CSAR, v GSAR je ETA 2824-A2.

tak i tak to je vzduchoprázdno .... nejenom do šířky (to je téměř u všech hodinek) ale i do výšky a to je fakt průser ..... nic na tom nemění fakt ,že se mi i přesto líbí - nesmím si ovšem vzpomenout co je vevnitř :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak i tak to je vzduchoprázdno .... nejenom do šířky (to je téměř u všech hodinek) ale i do výšky a to je fakt průser ..... nic na tom nemění fakt ,že se mi i přesto líbí - nesmím si ovšem vzpomenout co je vevnitř :)

 

Jasně chápu. :) (To pouzdro je schválně tak robustní, tak ten strojek vypadá prostě menší.) Ale hlavně, že jsme se shodli, že jsou super. :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v tom gsaru moc prázdno nebude, jsou to celkem malé hodinky, neznám přesné čísla, ale přišly mi dost malé.. v csaru taky prázdno nebude, protože je masivní hrouda oceli ;)

 

Právě, že já nemám moc hrubou ruku, takže pro mě akorát. :thumbsup_anim: CSAR jsou super, ale už moooc velké. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ony ty GSARy vypadají robustně, protože mají vysokou lunetu (ale pod ní tělo až tak vysoké není). A pokud jde o průměr, tak se mi (i vzhledem k poloze datumky) nezdál onen uváděný údaj o 46 mm. Tak jsem někde vyhrabal, že sklíčko je dia 30.5. Pak jsem se jal měřit na fotce a hle, těch 46 je včetně korunky. Změřil jsem lunetu a má klasických 41 mm, což jsem pak někde dohledal na netu.

 

Mě se na nic strašně líbí ta syrovost a bytelnost. Na dovolenou v horách si obtížně představím něco jiného. Jo a budu je skoušet spasovat s "nosičem" 182cm/103kg

Upraveno uživatelem Hugo14
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ony ty GSARy vypadají robustně, protože mají vysokou lunetu (ale pod ní tělo až tak vysoké není). A pokud jde o průměr, tak se mi (i vzhledem k poloze datumky) nezdál onen uváděný údaj o 46 mm. Tak jsem někde vyhrabal, že sklíčko je dia 30.5. Pak jsem se jal měřit na fotce a hle, těch 46 je včetně korunky. Změřil jsem lunetu a má klasických 41 mm, což jsem pak někde dohledal na netu.

 

Mě se na nic strašně líbí ta syrovost a bytelnost. Na dovolenou v horách si obtížně představím něco jiného. Jo a budu je skoušet spasovat s "nosičem" 182cm/103kg

vše nad 100kg je ideální stav,je to prostě zdravá míra,a skoro vždy s nějakýma krasavcama.Každý s třemi čísličky ve váze musí už vybírat mezi hodinkami ty větší a jde to vidět :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CSAR= Combat Search and Rescue

 

COMBAT SEARCH AND RESCUE (CSAR). Vyhledávání a záchrana rukojmích v bojových podmínkách. Záchranné akce pronikající hluboko do nepřátelského území vrtulníky, jejichž cílem je záchrana posádky havarovaného vlastního nebo spojeneckého letounu.

 

 

 

U nás:

http://www.military.cz/army_cr/air_force/lpzs/default.htm

 

B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám otázku na znalce. Měl jsem možnost dát si na ruku GSAR (díky Radku !!!), připadají mi na mou lopatu malé. Ve všech materiálech se uvádí u GSAR,TSAR a DSARprůměr 46 mm a u CSAR a JSAR průměr 46,6 mm. Podle dostupných fotek je velikostní rozdíl daleko větší. Na jedné fotce tady na foru je v rohu uvedeno 52 mm. Drobku, můžeš Tvé CSAR-y oměřit? Nosím Omegy s průměrem 54 mm (r.v. 1927) s odpovídající hmotností a docela mi vyhovují. Chtěl bych ale už přeci jen něco novějšího modernějšího. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám otázku na znalce. Měl jsem možnost dát si na ruku GSAR (díky Radku !!!), připadají mi na mou lopatu malé. Ve všech materiálech se uvádí u GSAR,TSAR a DSARprůměr 46 mm a u CSAR a JSAR průměr 46,6 mm. Podle dostupných fotek je velikostní rozdíl daleko větší. Na jedné fotce tady na foru je v rohu uvedeno 52 mm. Drobku, můžeš Tvé CSAR-y oměřit? Nosím Omegy s průměrem 54 mm (r.v. 1927) s odpovídající hmotností a docela mi vyhovují. Chtěl bych ale už přeci jen něco novějšího modernějšího. Díky

 

Drobek to určitě bude vědět lépe, ale těch 52 mm bude asi i s korunkou, která je docela velká a 46.6 bez korunky.

GSAR má pravděpodobně 46 mm i s korunkou a luneta by měla mít průměr 41.1 mm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...