Přejít na obsah

Omega SMP 2254.50


Seamaster

Doporučené příspěvky

Zdarec budikari,

 

jsem zde novy a jsem rad, ze i u nas je slusne budikarske forum, takze prisivam se svou troskou do mlynku. Pred registraci jsem procetl celkem peclive toto forum, takze hned neco doplnim a i se poptam..

Nedavno jsem poridil SMP 2254.50, podle me nejhezci Omegy Seamaster, samo subjektivni pocit, ale ja mam rad klasiku a jak zde bylo uz zmineno, Bondovky jsou trosku moc trendy zalezitost...

Protoze nejsem sberatel, ale user, poridil jsem svoje prvni (posledni? :-) Omegy pres internet a to z druhe ruky, jsem zvykly nakupovat pres Ebay jiz mnoho let, takze to byla celkem rutina, samo je dobry s rozvahou precist nejaky zahranicni fora a nejdriv si ujednotit myslenky, porovnat ceny a tak...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Dnes jsem je chtěl také koupit ( http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewI...ayphotohosting), ale nějaký šťastlivec mě předběhnul.

 

Na ebay jsou podobné ( http://cgi.ebay.com/8-484-OMEGA-Americas-C...1QQcmdZViewItem ), ale s pozlacenou lunetou.

 

Vážení členové fora, jaký je Váš názor na pozlacenou lunetu? Nebude náchylnější k poškrábání, nebude mít menší lesk než leštěná ocel, či nějaké další nevýhody?

 

Díky za Vaše názory a čas.

 

Tom

Upraveno uživatelem tom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Přijdou mi nějaké divné, rozhodně vypadají menší a nelíbí se mi nápis America`s cup. Počkej na klasické, najdeš jich určitě víc.

Upraveno uživatelem Kamil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty 2254,50 te mrzet moc nemusej, sou pekny, zachovaly, ale nemaji Int.Warranty card a to by mohlo stat problemy...

Pockej si na podobny v kompletni sestave.

Ta limitka je dost stara, podle typu tahu a spony, cca 8-9 let tipuju, tam bude nutnej servis, kterej je tak za 6 tis CZK. Jinak z bilyho zlata je jen ta vlozka v lunete a nebude o moc mekci, nez vlozka v klasice, kde je z hliniku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...