Přejít na obsah

3D tisk


mireg_san

Doporučené příspěvky

Ahoj, klobouk dolu, jak Tobě tak Bellsovi - Michale, fakt moc hezký návrh!

Zajímal bych se taky o verzi s dockem pro ajfoun, osmičku konkrétně, což bude hádám kompatibilní s 6/6S/7.

 

Jen bych měl pár dotazů:

- vlezle se telefon v silikonovém pouzdře?

- to už bude asi vyšší dívčí, ale šel by tam dodat třeba někam dozadu přepínač, aby bylo možné zapnout/vypnout nabíjení? (vypnuto = čistě stojánek ; zapnuto = dockina)

- pokud ne, šla by udělat verze s odkládací drážkou místo konektoru?

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Což být to jednoduchý kabel, asi proč ne. Ale lightning asi nebude taková prd*l rozšmyknout, zapojit přepínač a zas sletovat.

Nic, beru zpět, vyřešim to dálkově ovládanou zásuvkou :) Jako bych nic neřekl... připojil bych se tedy k zájemcům o stojan na hodinky s dockem pro iP6/7/8.

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radku díky za chválu, i když teda hlavní patří Mirkovi, který to dotáhl až do úplného konce.

Mám na tebe jeden dotaz, když jsi začal s tím vypínatelným dockem, protože mi to nějak nejde do hlavy :) K čemu chceš mít dock vypínatelný, má to nějaký spešl důvod? Já že jakýkoliv dock mám, nebo jsem měl, tak byl permanentně zapnutý a ničemu to asi nevadilo..

 

to mireg_san: Ta zmenšená verze vypadá pěkně, stejně tak i verze s dockem, potvrzuje se, že prostoru na úpravy je spoustu.

Já mám v hlavě taky ještě jeden dock, s tím tě pak ještě jednou využiju, ale to bude bez stojánku na hodinky a bez hodinkové tématiky, takže takové sólo pro mě :)

Upraveno uživatelem Bells
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@vypínač: Přesně jak píše Mirek. Takovou možnost jsem právě na jiném docku nenašel, proto žádný doma nemám, ale přišlo mi fajn mít možnost si jednoduchým přepínačem zvolit, zda chci nabíjet nebo ne. Chtěl bych to pak používat jako hlavní odkládací místo na telefon a v tom případě to vyndám a opětovně vložím do docku x-krát denně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže tedy kvůli baterce, ok jako asi jo, ale že by to byl nějaký zásadní problém, no nevím :)

1. dnes jsou ty baterky přece jen už trošku jinak dělané

2. stejně většina střídá telefony jak ponožky, takže bych se o baterku nebál ani tak :D

Ale jako jo beru to...každopádně na časté vyndavání a zandavání z docku je samotný dock takový nic moc, proto bych osobně šel cestou úplně bez nabíječky, nebo pořídil do připraveného docku něco takového: https://www.czc.cz/wsken-lightning-magneticky-nabijeci-datovy-kabel-jedna-koncovka-1m-kov-plast-stribrna/187649/produkt?gclid=Cj0KCQiArYDQBRDoARIsAMR8s_TCMUJr1SiBMeKF2Ql2hRwLiAI8motcHl0U-0Pmz9G06Jhpr5PuFMgaAlTzEALw_wcB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odbočim od přepínače...

 

Odkládání vs. konektor - napadlo mě 2v1 řešení. Dostatečně dimenzovaná drážka pro odložení telefonu, ve které bude dole otvor pro lightning. Kdo nebude chtít, otvor nechá prázdný (v černém plastu by to nemuselo vypadat blbě, nebo záslepka) a kdo bude chtít, kabel (klasickej nebo ten, co postoval Bells) si tam zapojí a vesele nabíjí. 

 

Teď mam tenhle stojánek a pro ilustraci by tvar drážky mohl být totožný (viz. první foto) - zkosený pod úhlem, plus případně ještě dodatečná opěrka zad telefonu.

http://www.design-janosik.cz/produkty/telefon-orech-10/

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jop, to bude asi nejlepší, akorát co mě ještě napadá, tak ta spodní strana bude muset být dostatečně vysoká, aby se tam kabel vešel, respektive ani tak nejde o kabel, jako o koncovku, ale to by do toho posledního návrhu od Mirka asi i mělo jít, jsem zvědavý, co z toho nakonec vykouzlíte. Já jsem se svým stojánkem na hodinky max spokojený a už mám i návrh na stojánek na telefon.

 

Mirku brzy tě budu otravovat :)

 

post-25778-0-94516200-1509986186_thumb.jpg

 

post-25778-0-79492000-1509986190_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tenhle stojánek vypadá dobře. Dokonce je na první pohled tisknutelný. Už to máš zřejmě v oku. Dokonce bílého plastu mám zásobu. Akorát opěrka telefonu bude muset být vložená, tu bych takhle volně v prostoru nevytiskl.

Moře, vlny, surf....

Upraveno uživatelem mireg_san
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tenhle stojánek vypadá dobře. Dokonce je na první pohled tisknutelný. Už to máš zřejmě v oku. Dokonce bílého plastu mám zásobu. Akorát opěrka telefonu bude muset být vložená, tu bych takhle volně v prostoru nevytiskl.

Moře, vlny, surf....

Jestli operkou myslis ten surf, ktery vystupuje z vlny, tak on ani jako operka slouzit nema, respektive to nebyl prvotni zamer, ale chtel jsem ho tam, abych to mel jako celek tak, jak jsem mel v hlave. Takze vystouply surf tedy nejde? Skoda, budu to tedy muset bud nejak upravit, nebo ho uplne vynechat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jestli tomu dobře rozumím, tak surf nebude z vlny tolik vylezlý...to mi ani nevadí, tak, jak to mám teď to vlastně ani není dle reality. Měl by být víc zalezlý a i celkově víc připláclý na vlnu, takže pak by to i mělo jít, jestli to dobře chápu. Upravím to a pošlu ti to do SZ, tam kdyžtak probereme více. Barvu nejspíš taky budu chtít jinou, byť teda ta bílá nevypadá špatně, ale k ničemu se mi nehodí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...