Jump to content

Recommended Posts

Ahoj, připojil bych se k zájemcům o stojan na hodinky s dockem pro iP8 černé barvy. Je možné se domluvit o dodání do vánoc?

Vždycky když vidím, co všecko se dá vytisknout na 3d tiskárně, tak zatoužím po replice buňátu nekatitelného od Jakuba Hrona Metánovského, který používal i Karel Čapek. V podstatě by dnes asi stačilo najít někoho, kdo by to dokázal nakreslit v příslušném programu?
post-3688-0-31535700-1512985919_thumb.jpg

Ahoj, připojil bych se k zájemcům o stojan na hodinky s dockem pro iP8 černé barvy. Je možné se domluvit o dodání do vánoc?

Promiň ale do Vánoc to nestihnu. Pokusím se ale slíbit ti to nemůžu...

Odesláno z mého Lenovo A6020a46 pomocí Tapatalk

Vždycky když vidím, co všecko se dá vytisknout na 3d tiskárně, tak zatoužím po replice buňátu nekatitelného od Jakuba Hrona Metánovského, který používal i Karel Čapek. V podstatě by dnes asi stačilo najít někoho, kdo by to dokázal nakreslit v příslušném programu?

attachicon.gif bunat.jpg

A co to vlastně je za věc? Model zvládnu nakreslit vcelku dobře ale s tiskem to trvá. Mam zrovna velkou frontu tisků přes 30h pro zaměstnavatele...

Dokonce už mám i úplně průhledný materiál...

Ok, i kdybys to nestihl, objednávka platí. Ale byl bych raději, kdybych si ho mohl dat pod stromeček.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

A co to vlastně je za věc? Model zvládnu nakreslit vcelku dobře ale s tiskem to trvá. Mam zrovna velkou frontu tisků přes 30h pro zaměstnavatele...

Dokonce už mám i úplně průhledný materiál...

Je to kalamář. Napsal jsem ti SZ.

Koupil jsem nekde za pusinku tiskarnu a zkusil jsem co to udela. Nemam s tiskem v podstate zadnou zkusenost a tak me vysledek docela mile prekvapil. Model jsem pochopitelne nekde stahnul. Ted uz jenom brusku a airbrush :-)

Zdravim vespolek, dosel jsem k tomu, ze dalsi vec kterou doma nutne potrebuju je 3D tiskarna. Ale jak vybrat, kdyz s tim nemam vubec zadnou zkusenost? Vim ze tu nekdo nedavno prodaval za cca 1500,- ma vubec tiskarna s touto cenovkou smysl?

Já mám doma Anycubic Mega i3 a jsem až na nějaké drobnosti s debilní čínským designem vedení kabelů spokojený.

Občas ji na různých shopech mají v akci a podle pro začátečníky ideální.