Přejít na obsah

Ocenění kapesních hodinek - Zlaté Doxa


eliskahoff

Doporučené příspěvky

Dobrý den, 

 

mohla bych se Vás zeptat, zda někdo nevíte, jakou přibližnou hodnotu by mohly mít tyto hodinky (viz obrázkový soubor)? Citovou hodnotu k nim žádnou nemám, a proto uvažuji o prodeji. Přesné stáří bohužel nevím, mám je po dědovi, takže předpokládám, že jsou tak max. 100 let staré. Bohužel nejsem odborník a ani šikovná, abych je dokázala otevřít a vyfotit strojek, aniž bych se je nebále je poškodit, proto mohu poskytnou fotky jenom "zvenčí". Jsou zlaté, nefunkční, značky Doxa. 

 

Za jakoukoliv radu a názor budu vděčná. Případně poradit nějaké seriózní místo, kde bych je mohla předat dál. Děkuji :)

 

post-60283-0-97780800-1507805962_thumb.jpg

post-60283-0-37145500-1507805995_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

mohla bych se Vás zeptat, zda někdo nevíte, jakou přibližnou hodnotu by mohly mít tyto hodinky (viz obrázkový soubor)? Citovou hodnotu k nim žádnou nemám (citovou hodnotu si k nim  vytvořím tak jako ke stovce dalších co vlastním), a proto uvažuji o prodeji. Přesné stáří bohužel nevím, mám je po dědovi, takže předpokládám, že jsou tak max. 100 let staré. Bohužel nejsem odborník a ani šikovná, abych je dokázala otevřít a vyfotit strojek, aniž bych se je nebále je poškodit, proto mohu poskytnou fotky jenom "zvenčí". Jsou zlaté, nefunkční, značky Doxa. 


 


Za jakoukoliv radu a názor budu vděčná. Případně poradit nějaké seriózní místo, Seriozní jsem a za 3000 kč si je koupím i když nejsou po mém dědovi, ale po Tvém, kde bych je mohla předat dál. ( Předání osobně v Praze) Děkuji  :)


 


Dám tedy 3000 kč za hodinky a 3000kč k tomu navíc za řetízek ( šatlén)  :clap:  :clap:  :clap: 



mohla bych se Vás zeptat, zda někdo nevíte, jakou přibližnou hodnotu by mohly mít tyto hodinky (viz obrázkový soubor)? Citovou hodnotu k nim žádnou nemám, a proto uvažuji o prodeji. Přesné stáří bohužel nevím, mám je po dědovi, takže předpokládám, že jsou tak max. 100 let staré. Bohužel nejsem odborník a ani šikovná, abych je dokázala otevřít a vyfotit strojek, aniž bych se je nebále je poškodit, proto mohu poskytnou fotky jenom "zvenčí". Jsou zlaté, nefunkční, značky Doxa. 


 


Za jakoukoliv radu a názor budu vděčná. Případně poradit nějaké seriózní místo, kde bych je mohla předat dál. Děkuji  :)


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...