Přejít na obsah

Alba APBT207 - odolne quartzy od Seika


little_w

Doporučené příspěvky

Arthure, mohl bys mi ty seika a alby vyfotit vedle sebe? Mám SNK809 a pocitově už mi připadají trochu malé. Mám ještě SNXS77 a ty působí větším dojmem, ale je to optický klam. Rozměry pouzdra jsou úplně stejné. Asi to dělá ten černý ciferník a pískované pouzdro u SNK809.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Arture, vitej do klubu :) Ja to rikam furt, kdo koupi, neprohloupi. Je to takovej kousek, kterej udela radost i nehodinkarum, cimz myslim lidi (manzelky, napriklad), kteri chteji jen vedet kolik je hodin. Myslim proste hodinkove mudly. :) Cili maji praktickou hodnotu, a kdyz je na nekom poznate, rozhodne to nemuze urazit. Pozna je totiz fakt jen chronomagor (nehlede na to, ze v Evrope se proste bezne neprodavaji, cili existuje celkem slusna sance, ze dotycne osobe je poridil taky chronomagor, nebo ze sam nositel je skryty seikoboy. Proste jsou dobre, hotovo. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Arture, vitej do klubu :) Ja to rikam furt, kdo koupi, neprohloupi. Je to takovej kousek, kterej udela radost i nehodinkarum, cimz myslim lidi (manzelky, napriklad), kteri chteji jen vedet kolik je hodin. Myslim proste hodinkove mudly. :) Cili maji praktickou hodnotu, a kdyz je na nekom poznate, rozhodne to nemuze urazit. Pozna je totiz fakt jen chronomagor (nehlede na to, ze v Evrope se proste bezne neprodavaji, cili existuje celkem slusna sance, ze dotycne osobe je poridil taky chronomagor, nebo ze sam nositel je skryty seikoboy. Proste jsou dobre, hotovo. :D

díky za přivítání:) a pěkné povídání, do  toho vašeho klubu už jsem koukal dávno a jsem rád, že jsem do toho praštil:)

tak kdo další? :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S odstupem času vnímám ALBA daleko hodnotněji než ty seika. Hodinky jako takový. Na fotkách to není vidět, ale v reálu jsou zkrátka trochu jinde. Úplnej základ je v poměru velikosti pouzdra a sklíčka (to je největší problém u pětek - ty hodinky nikdy nebudou vypadat "dospěle"). Pak samozřejmě použitý materiál, pěkný klenutý sklo...a nakonec u tohodle typu hodinek beru jako velkou výhodu přesný quartz.

Upraveno uživatelem lub
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprosty souhlas, lube. Jeste dodam, ze dalsi rozdil mezi tema petkama a ALBAma je v citelnosti. Velikost ciferniku (to jsme ale zase zpatky u uzke lunety, cili u pouzdra) a vyrazny font. Pro me jsou jeste (subjektivne) daleko prijatelnejsi tvary rucek. Ty petkove rucky me tak trochu rusi nebo jak to rict. Tak nejak jsou vyvazenejsi ty Alba, proste.

 

Mimochodem jsem si zase vzpomnel, jak to tady ctu, ze jsem jeste neobjednal ty APBT211 pro dceru. Hned jsem to napravil. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Dnes pracovní den, a Alby se toho zhostily na jedničku. Lehké, že o nich člověk neví, a pracuje se tak nějak s klidem, že hodinky přece jen něco vydrží.

 

Ta druhá fotka je neupravovaná, takhle příjemně svítí, když jsem se po dni venku vrátil do přítmí domu.

1f16b19777ed0d3727b4a41836cc9bed.jpgc318d5243ec199ac4369da0836c52cf9.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...