Přejít na obsah

Čím se živíte?


Doporučené příspěvky

No celkem se mi potvrzuje to,co jsem tady psal pred nedavnem.A to ze intelekt a vzdelani ma primou souvislost s konicky hobby atd nevim jak to nazvat.

Po precteni vyse napsanych prispevku jsou tady IT spec.,Creative Manager,Senior oný,Head oný,calounik.

Chci tim rict,ze mam kamarada,ktery je hospodsky v okrajove casti velkomesta a mistni stamgasti tj.vyrazeni hornici,zemedelci,drevorubci,zamestnanci rybarstvi,atd. nemluvi o hodinkach ze tyhle Omegy za 30 klacku jsou moooc pekne,nebo ze to vicko od nadrze od Ferrari z roku 1957 je designersky skvost,nebo ze ten Vivaldiho koncert byl paradni,nebo ze Maserati ma trojzubec na kazdem dilku v aute.Nechci samozrejme snizovat vaznost techto cloveku,ale proste vidim jenom souvislosti.

Jinak me zivi vyrobci plastovych oken z cele CR.Tedy stavebni kovani.

Upraveno uživatelem Berbatow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník RaGe
To by jsi mohl zkusit udělat nějaké CHRONOMAG trička, tady to půjde na odbyt a plavková sezona se blíží :thumbsup_anim:

Takové polo tričko s vyšitým logem a případně nickem na srazy ? :thumbsup_anim:

Nebráním se ničemu, navrhněte a vyšijeme. :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejdřív jsem se chtěl živit rukama, ale zjistil jsem že jsem nešikovnej, potom jsem se chtěl živit hlavou, ale zjistil jsem že za špatné rozhodnutí mohu být potrestán, tak jsem to vyřešil ... všem do všeho kecám - podnikový ekolog v nadnárodní společnosti :sleeping_03anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...