Přejít na obsah

Čím se živíte?


Doporučené příspěvky

A já si myslel, že doluješ z automatu na polívku to svinstvo čtrnáctkou ,,B,, ;)

 

Od tý doby, co jsem složil důstojnické zkoušky, tak už jsem to přenechal robíkům ;o) Mimochodem, víš co zabralo na komisi? Starý osvědčený trik napsat 200x "Jsem ryba" a na konci neomdlít.

 

PS: Ten seriál miluju a marně čekám na řadu let slibovaný celovečerák :crying_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyrábím a prodávám razítka a vizitky. A čekám, že po mě někdo bude chtít vyrobit luxusni vizitky s vychytávkama, abych si aspoň trochu připadal jako mistr hodinář, když dělá fajnovej kousek. -- Je tu ještě nějaký razítkář?

Kde - a hlavně taky za kolik - ty vizitky provozuješ? Brzy budu nějaký potřebovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od tý doby, co jsem složil důstojnické zkoušky, tak už jsem to přenechal robíkům ;o) Mimochodem, víš co zabralo na komisi? Starý osvědčený trik napsat 200x "Jsem ryba" a na konci neomdlít.

 

PS: Ten seriál miluju a marně čekám na řadu let slibovaný celovečerák :crying_anim:

 

 

Sorry za OT, ale já cca 10 let se každý večer dívám před spaním na jeden díl, do RD jsem totální blázen a miluju všechny hlášky. Celovečeráku se těžko dočkáme, to raději se najdou peníze na idiotiny typu Čárlího andílků než na něco co by

,,Ovšem i tak by bylo velmi... poutavé,,

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela by mě zajímalo, jestli je tu nějakej policajt, profesionální voják nebo nejlépe profesionální hasič :) V přepestrém výčtu svých předchozích povolání, než jsem se asi před deseti lety definitivně rozhodl, že se budu živit výhradně grafikou, jsem asi rok a půl působil také jako profesionální hasič. Mám od té doby k této profesi velký respekt...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela by mě zajímalo, jestli je tu nějakej policajt, profesionální voják nebo nejlépe profesionální hasič :) V přepestrém výčtu svých předchozích povolání, než jsem se asi před deseti lety definitivně rozhodl, že se budu živit výhradně grafikou, jsem asi rok a půl působil také jako profesionální hasič. Mám od té doby k této profesi velký respekt...

Ja hasim jenom zizen, pocita se to take? :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde - a hlavně taky za kolik - ty vizitky provozuješ? Brzy budu nějaký potřebovat...

 

v Praze, ale vše se dá poslat. Podle toho co bys chtěl. Klasický vizitky 300g digital podle množství, pro chronomag dám cenu 3,- s daní a můžeš chtít třeba jen 50kousků. Nebo jsi nadšenec a uděláme vizitky s ražbou do krásnýho papíru a máš to třeba za 30,- za kus:)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...