Přejít na obsah

Čím se živíte?


Doporučené příspěvky

Návštěvník Tada
Už před pár lety jsem utekl od právničiny a teď se snažím krotit středně velké stádo divé zvěře ..... (rozumějte zaměstnance).... :sweatdrop:

 

No ty mě děsíš, proč člověk utíká od právničiny? :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada
Já nemám osobní zkušenost, ale není to proto, že u právničiny musíš nutně potkávat řadu šmejdů a po nějaké době už na to přestaneš mít žaludek?

 

No to mi nepřijde pravděpodobné, tak se prostě jen přeoritentuješ na typ práva, kde tolik šmejdů nepotkáš, pokud nejsi někde na vesnici a vybírat si nemůžeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 Tada and lib: Pánové, pokusím se odpovědět, ale případné komentáře už jen formou SZ. Po dobu několika let jsem byl často angažován jako právník řešící vážné krizové situace. Za úspěch bylo považováno, že klient neskončil až tak moc v červených číslech, nebo že si nešel sednout na moc dlouho ..... Absence takového toho hodně pozitivního úspěchu (klient vydělá peníze, nebo pošle do nápravného zařízení konkurenci) se na mne projevila docela slušným vyhořením. Takže pokud ve svém předchozím příspěvku hovořím o krocení divé zvěře, věřte, že tak činím s úsměvem, a pochopením.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..nechávám u sebe bydlet, opíjet se a přejídat se lidi, které většinou neznám, ale mám je velmi rád právě proto, že za jejich potřebný zlozvyk si můžu dopřát svůj "dobrozvyk" ..utrácet právě za ty tikající...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ty mě děsíš, proč člověk utíká od právničiny? :o

 

jeden důvod uvedl Bert, druhým může být to, že člověk až v praxi zjistí, že jej to nebaví, nebo, že na to není (a vůbec to není setkáváním se se šmejdy)

já si to na škole maloval různě, ale nakonec jsem zběhl ihned po obdržení diplomu :thumbsup_anim:

práva jsou ideální škola pro to, aby člověk měl velmi široké možnosti uplatnění, při splnění předpokladu vysokoškolského vzdělání, v různých oborech lidské činnosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pracujem v špedičnej firme. Zamieravame sa hlavne na automotive, momentalne spolupracujeme s jednym nemeckym automobilovym koncernom, ale vozime skoro vsetky druhy tovaru.

Je nas tu dost malo od dopravy a spedicie. Kedze spolupracujeme hlavne so slovenskymi a ceskami dopravcami, snad som s niekym uz aj spolupracoval...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Správa a pronájem vlastních nemovitostí, k tomu občas pro radost nějaký ten soud nebo správní řízení o dopravních přestupcích (dříve zaměstnán jako firemní právník).

:giljotiini:

 

Vážení přátelé, vzhledem k tomu, že jsem po dvou a půl dnech od vložení tohoto přízpěvku odpověděl již na pátý právní dotaz, sděluji tímto nejširší veřejnosti, že neprovozuji veřejnou internetovou právní poradnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radostnější by byl gynekolog avšak jedině u věkově zajímavých pacientek.

to tady nekdo taky resil (myslim, ze minimalne jeden gynekolog tady je), ale doslo se k zaveru, ze neni co zavidet. proste: sevce, drz se sveho kopyta (jak se to rika u gynekologu, to nevim) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...