Přejít na obsah

Čím se živíte?


Doporučené příspěvky

Návštěvník Tada
Studuju práva a ekonomku. Po nocích pročítám chronomag na recepci jednoho hotelu, abych měl na knihy a skripta.

 

btw. Nenarazím tady na nějakého ostravského advokáta/exekutora/notáře, který by na letní prázdniny uplatnil praktikanta?

 

Kde studuješ kolego? Nestuduješ náhodou v Olomouci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A fasovali jste na den flašku rumu, nebo je to jenom pověra?

Blaboly,zadnej rum nebyl,ale prachu meli za bolsevika jak sracek...........................nacancali dedecka,buch do kapsy kilo,vykopali douru ,buch petibaba-treba zlaty zuby fakt nekradli,ale s kytkama kseftovali jak vo zivot...........pak mastili do noci karty vo takovy baliky,ze jsem koukal jak vrana

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blaboly,zadnej rum nebyl,ale prachu meli za bolsevika jak sracek...........................nacancali dedecka,buch do kapsy kilo,vykopali douru ,buch petibaba-treba zlaty zuby fakt nekradli,ale s kytkama kseftovali jak vo zivot...........pak mastili do noci karty vo takovy baliky,ze jsem koukal jak vrana

hmm, tak nic, zůstanu u toho co dělám..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo,tohle jsem asi 4 roky delal ja....Byla to docela sranda. :sleeping_03anim:

Čéče tak tohle je jedna z mála profesí, kterou bych nedal. Mám ti v sobě nějaký bloky, přes který se nedostanu, ani kdybych chtěl. Navíc se "takovejch věcí" bojim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čéče tak tohle je jedna z mála profesí, kterou bych nedal. Mám ti v sobě nějaký bloky, přes který se nedostanu, ani kdybych chtěl. Navíc se "takovejch věcí" bojim...

 

Buzerovat vjetnamce to jo ale pochovat neboztika mu nevoni .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Buzerovat vjetnamce to jo ale pochovat neboztika mu nevoni .....

Kromě toho, že to někdy doopravdy asi nevoní, tak mi "nevoní" ani ta tebou zmíněná "buzerace". Navíc já už je ani moc nebuzeruju, když už jsem s nima v kontaktu (to měli poslouchat ty hodnější před námi...). :whistle:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čéče tak tohle je jedna z mála profesí, kterou bych nedal. Mám ti v sobě nějaký bloky, přes který se nedostanu, ani kdybych chtěl. Navíc se "takovejch věcí" bojim...

Taky sem si parkrat s Premou kopnul.Normalni prace,doura,kosti vedle........................Hele?VOD KDY SE FINANCOVE BOJEJ BUBAKU?Si videl nekdy vyhrabat se mrtvolaka a bubakovat vokolo mojeho baraku?Blbost,zato uz sem videl par zlutejch vopicek,jak nandavaj bilymu,ze je voholil....a tomu rikam mit vitr u zadku

Upraveno uživatelem xxxxxfazerxxxxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VOD KDY SE FINANCOVE BOJEJ BUBAKU?Si videl nekdy vyhrabat se mrtvolaka a bubakovat vokolo mojeho baraku?Blbost,zato uz sem videl par zlutejch vopicek,jak nandavaj bilymu,ze je voholil....a tomu rikam mit vitr u zadku

 

Já se živím tím, že dělám vše pro to, aby nedošli finančáci.... Těch se bojím víc než mrtvol :worried_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se živím tím, že dělám vše pro to, aby nedošli finančáci.... Těch se bojím víc než mrtvol :worried_anim:

To to bacha na Ricouse,ma sice v avataru kasparka a civilu je to vozungr,ale v praci prej nezna brachu(a v posteli segru).........................................sem zvedavej jak si s tim poradis po volbach,az vyhraje ten Votroubek...uz mas zbaleno?Ja tak napul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To to bacha na Ricouse,ma sice v avataru kasparka a civilu je to vozungr,ale v praci prej nezna brachu(a v posteli segru).........................................sem zvedavej jak si s tim poradis po volbach,az vyhraje ten Votroubek...uz mas zbaleno?Ja tak napul

 

Super za info, dám si bacha jak přijde kašpárek z finančáku, mrknu na ruku a snad poznám, jestli je to Ricous..... vytáhnu flašku, zavolám sekretářku, dám jim tři minuty a ty použiju na to abych zmizel i s pochybnýma účtama... co se týká sexymozku, asi před ním utíkat nebudu, ale ať nepočítá, ze mu pošlu korunu na víc než teď :suicide_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...