Přejít na obsah

Čím se živíte?


Doporučené příspěvky

... snad ne jako učitele češtiny... :D

Já bych to viděl, dle profilu, na mateřskou dovolenou :thumbsup_anim:

To víc mě zaujalo toto:

Zdravim vas vsechny hodinkove nadsence, jsem tu novi a rad bych vas pozadal o radu mam si vybrat hodinky cca kolem4000 (promocni dar).

Promoce je závěr vysoké školy, či ne? :) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čím se živíte?

 

Hlavou. Naštěstí, protože ruce moc šikovný nemám. Teda práce se nebojí, ale ty výsledky !!!

Můj obor je stavebnictví . Konkrétně realizace staveb.

Teď jsem ale dočasně ve službách státu. Příští rok to skončí, vrátíme se domů a hurá zpátky do stavařský džungle. :gunsmilie:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to viděl, dle profilu, na mateřskou dovolenou :thumbsup_anim:

To víc mě zaujalo toto:

Zdravim vas vsechny hodinkove nadsence, jsem tu novi a rad bych vas pozadal o radu mam si vybrat hodinky cca kolem4000 (promocni dar).

Promoce je závěr vysoké školy, či ne? :) :)

Už to s tou čečinou nepřeháňěj, i tak tady dostává pěkně na p .... ozadí :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Mým snem bylo vždycky říkat "nedělám nic, už mám všechno hotový" :smoke: . Nějak se to nedaří, spíš naopak, takže mám nakonec dvě práce. Přes den jsem ctihodný novinář a fotoreportér, v noci loupežník ulic, čili taxikář :rambo: . Myslel jsem, že jsem jedinej v širokým okolí s takovouhle kombinací, ale není to tak, jeden kolega ze štaflu je jinak technickým ředitelem rozhlasu :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

STAVAŘINA...šéf rozpočtovýho oddělení...plus mám s kámošem 3 stavební stroje po stavbách...jedno (byť slušný) zaměstnání dneska nestačí....jóó hypotéka na RDéčko, 2 děti a ještě živit cizím lidem dceru - to je láce!!! :whistle:

 

no jestli tam používáte aspe, tak jsme se asi někdy potkali

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brno a okoli...tak to znam, bratr je houslistou v cimbalovce. driv hraval kontru s BROLNEM, primas Hovorka, taky na zaskoky s J.Černým, ted vyucuje a ma svou vlastni cimbalovku PONAVA a hraje prim. byva v radiu v telce toci CD, ale to je tak vsechno. jenom honicka. nikdo to zatim neoceni. i kdyz ma sve divaky... snad se to zlepsi?

 

me zivi kultura - jsem hudebnik v opere

bohuzel dnesni doba je zla a zajem o klasickou hudbu nevalny... :(

 

Brno a okoli...tak to znam, bratr je houslistou v cimbalovce. driv hraval kontru s BROLNEM, primas Hovorka, taky na zaskoky s J.Černým, ted vyucuje a ma svou vlastni cimbalovku PONAVA a hraje prim. byva v radiu v telce toci CD, ale to je tak vsechno. jenom honicka. nikdo to zatim neoceni. i kdyz ma sve divaky... snad se to zlepsi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

tak jo... taky se přidám...

jsem medicinman, aspoň na to mám papíry....

Po létech strávených v nemocnici - předevš. na op. sálech- jsem zakotvil v priv. praxi...

Jo, seděl jsem holt na tygru a nemohl jsem seskočit.

Nyní už je větší klídek.. Ale někdy .......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...