Přejít na obsah

Čím se živíte?


Doporučené příspěvky

Hoši, hoši... Finančák a "financ" je rozdíl, ale to je stejně koukám jedno. To co já hledám (teda moje "Lajky") nebude pro většinu zdejších členů předmětem podnikání, aspoň doufám...

Jinak škoda, že mé pravomoce směrem na západ končí v Chomutově - Fazer by byl určitě dobrý Pepek vyskoč!, teda Josef Vyskočil... :D

Upraveno uživatelem ricous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čéče tak tohle je jedna z mála profesí, kterou bych nedal. Mám ti v sobě nějaký bloky, přes který se nedostanu, ani kdybych chtěl. Navíc se "takovejch věcí" bojim...

Neboj vlka nic,neboztik nikomu nic neudela.....narozdil od zivejch.A vis co jsem za ty 4 roky poznal lidi? :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši, hoši... Finančák a "financ" je rozdíl, ale to je stejně koukám jedno. To co já hledám (teda moje "Lajky") nebude pro většinu zdejších členů předmětem podnikání, aspoň doufám...

Jinak škoda, že mé pravomoce směrem na západ končí v Chomutově - Fazer by byl určitě dobrý Pepek vyskoč!, teda Josef Vyskočil... :D

Myslis toho dementniho pasaka ze Svejka?To bys mi malinko n....l.....................................A vubec,delam pro vasi vec,co se da.Pred nekolika lety jsem vycital zlutakum na trznici,ze nekolkovane ciga neni spravne prodavat.Co myslis ,ze mi rekli?Prej:Ty svine Ceska........nejdrif to bylo tak :boxing: potom tak :starwars: nakonec tak :chair: kdyz sem hrde cekal pochvalu od policie CR(nechal sem se prastit prvni a nemel jsem narozdil vod tech vopic curo)bylo mi behem nekolika hodin zdeleno obvineni 1 vytrznictvi(co nadelas,bylo to v centru ) 2 poskozovani cizi veci(popadaly tam nejaky flasky rumu-jak chytraci z PCR spocitali podle etiket za 10600Kc) 3 ublizeni na zdravi trem osobam (kdyby mi nepropichli haksnu curem,nevzal byh na ne jekl vod stanku).Este mi sebrali zbrojak................a potom mas s tema vorganama spolupracovat a JA VUL SI MYSLEL,ZE MAM PRAVDU A NECHAM SE PRASTIT PRVNI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4Fazer: no vidíš, a u nás by si za zmíněné hrdinství dostal medaili a fotku u rozvinuté bojové zástavy :shuriken:

K Pepkovi jsem tě nepřirovnával kvůli podobnosti vzhledu či "povahy", ale že by si mohl být (stejně jako on) pro své vlastenecké cítění být využit jako placený informátor ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4Fazer: no vidíš, a u nás by si za zmíněné hrdinství dostal medaili a fotku u rozvinuté bojové zástavy :shuriken:

K Pepkovi jsem tě nepřirovnával kvůli podobnosti vzhledu či "povahy", ale že by si mohl být (stejně jako on) pro své vlastenecké cítění být využit jako placený informátor ;)

Nejsem uplne vymletej,to je jasny.................................u nas se to taky za par dni vyresilo.Vzal si to pod palec sef jedne slozky PCR,mimochodem velice rozumnej clovek,vodil mi po baraku a vystavoval jak hrdinou cvicenou vopici -furt lepsi jak poslouchat ty blby z kriminalky jak to smrdi trojkou.Vratili mi kvery stahli obvineni akorad jsem musel prinest papir,podepsanej vod tech tintongu,ze sem uhradil skodu.Jo a musel sem na mesto na spr.riz. a pani rikala:mame tady fotky,pekne jste to tam rozbil.Date nam tisic korun......jeden sesitej cinam,mi vysel na 333.30 Kc Slusny ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem uplne vymletej,to je jasny.................................u nas se to taky za par dni vyresilo.Vzal si to pod palec sef jedne slozky PCR,mimochodem velice rozumnej clovek,vodil mi po baraku a vystavoval jak hrdinou cvicenou vopici -furt lepsi jak poslouchat ty blby z kriminalky jak to smrdi trojkou.Vratili mi kvery stahli obvineni akorad jsem musel prinest papir,podepsanej vod tech tintongu,ze sem uhradil skodu.Jo a musel sem na mesto na spr.riz. a pani rikala:mame tady fotky,pekne jste to tam rozbil.Date nam tisic korun......jeden sesitej cinam,mi vysel na 333.30 Kc Slusny ne?

 

Prej fórum gentlemanů... :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši, hoši... Finančák a "financ" je rozdíl, ale to je stejně koukám jedno. To co já hledám (teda moje "Lajky") nebude pro většinu zdejších členů předmětem podnikání, aspoň doufám...

Jinak škoda, že mé pravomoce směrem na západ končí v Chomutově - Fazer by byl určitě dobrý Pepek vyskoč!, teda Josef Vyskočil... :D

 

Myslím, že toto bude "Echt ricous"

post-5091-1267822854.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník salamio
Pockej, myslel jsem ze se zivis jako zpevak !

To je pravda, zrovna sepisuji libreto na motivy plánu 2010-2013. Bude to opera buffa, kde budu zpívat soprán, případně falsetto ? spolu s pomocným sborem kastrátů. Oni si pak všichni dávají majzla, aby neutratili víc, než jsem předzpíval. Bojí se totiž, že bych jim mohl přednést árii o překračování nákladů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je pravda, zrovna sepisuji libreto na motivy plánu 2010-2013. Bude to opera buffa, kde budu zpívat soprán, případně falsetto ? spolu s pomocným sborem kastrátů. Oni si pak všichni dávají majzla, aby neutratili víc, než jsem předzpíval. Bojí se totiž, že bych jim mohl přednést árii o překračování nákladů.

Nesháníš vřeštivej falset? V hodinkách je to teď slabší. :thumbsdown_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník salamio
Nesháníš vřeštivej falset? V hodinkách je to teď slabší. :thumbsdown_anim:

A jseš na tom s nářadím jako Farinelli? Jestli jo, tak bys do toho pomocného sboru mohl nastoupit. Vem si do pytlíku cvičky a svačinu a v osm ráno se nahlas na vrátnici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...